reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Hey Kobietki:) U mnie znowu powrót zimy :(
My już po śniadanku.Zbieramy się zaraz i jedziemy do mojej siostry. Jadę po ciuszki dla maluszka:):)

Mandrzejczuk
a jak tam siostra, podleczyła serducho i zaklimatyzowała się znów w PL??

Kamcia
Ty się na nas za imprezy nie obrażaj bo Ty też balowałaś i ani razu do nas nie zajrzałaś,a my pomimo imprez wspominałyśmy Ciebie :-p
 
reklama
dzięn doberek
ale naskrobałyście w nocy .
No ja już po śniadanku za to ze szkłaneczka rozpuszczonego magnezu pogoda fatalna aż sie nie chce z łóżka wychodzić i nic robić ja chce WIOSNĘ !!!!!!!!!!!!
 
no to ja tak z samego rana zapraszam was na imprezke :-) w ...naszym nowym domu, kupionym doslownie przed chwila :-D jestescie pierwsze ktore wiedza o tym zakupie :-D no to teraz ide dzwonic do rodzicow i sie pochwalic :-) juhu :-D
 
Witam wszystkich, jeszcze się nie wygrzebałam z łóżka,ale chyba nie ma sensu wstawać skoro juz sie wykąpałam i sniadanko wcinam.
Dzisiaj zrobie dzień piżamowy, a co.
Sylwia gratulacje nowego domku, no to teraz czeka Was przyjemność i koszmar ;) urządzania.
Salsera, Ty się nie spiesz z tą flaszeczką, bo możesz przez rok jeszcze nic nie wypić:-D no chyba ,że soczek
 
reklama
dzieki dziewczyny, nawet nie wiecie jak sie ciesze ze sie udalo! teraz mamy male mieszkanie, 50kilka metrow, z psem i dzidzia mogloby juz byc troche ciasno...no i jest maly ogrodek, takze cale lato przelezymy plackiem na trawie :-) ale do przeprowadzki jeszcze troche bo sprzedawca zaczal budowac sobie nowy dom i umowilismy sie ze do czerwca/lipca moze mieszkac w tym naszym, i dla niego wygodnie i dla nas bo do tego czasu dozbieramy troche kaski i bedzie na porzadne zagospodarowanie sie hihi :-) juhu :-D
ale za to chlop kazal mi robic 'rozwazne i przemyslane' zakupy dla dzidziuska, bo trzeba bedzie pooszczedzac...
takze w lato zapraszam z butelkami mleka :-D
 
Do góry