reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Tym bardziej ze szczegolnie na allegro czesto sprzedajacy pisze ze cos jest w stanie idealnyma czesto okazuje sie zze to jednak jest stan oplakany... A wiadomo potem wyjasnianie odsylanie to dodatkowy klopot. Pamietam jak bratowa mojego meza zamowila pakiet ciuszkow dla synka wszystkie markowe i na zdjeciach sliczne w rzeczywistosci nadawaly sie do kosza...
 
reklama
Matusia jak czegoś nie wiesz to pytaj zawsze podpowiemy :)

Wisienko ja nie patrzę na allegro a na ogłoszeniach trójmiasta,żebym mogła podjechać i zobaczyć.
 
Wisienko ja nie patrzę na allegro a na ogłoszeniach trójmiasta,żebym mogła podjechać i zobaczyć.
hmmm w sumie to jest mysl:)) musze poszukac jakichs ogloszen z mojej okolicy. Moze cos fajnego okazyjnie sie kupi:)
U mnie w miejscowosci sa dwa komisy dziecieca i wiem ze tam tez czasem mozna znalezc fajnego. Osobiscie jeszcze nic nie kupilam, ale kolezanka kupila chodak chicco w bardzo dobrym stanie za 100 zł:)
 
Ja mam chorobowe jakoś od 02.10 (musiałam bo ciąża zagrożona) i od tamtego czasu już ani dnia w pracy. I nie żałuję. Nie chce mi się do ludzi.
 
Wisienka ja w Polsce też bym nie zaryzykowała ale tutaj jest inaczej, wystarczy że napiszesz do ebay że towar nie jest taki jak w opisie i dostajesz kasę odrazu z powrotem, tutaj klient ma zawsze racje, gorzej jak jesteś sprzedającym wtedy nic cię nie kryje i musisz przyjąć towar z powrotem na swój koszt.
jolek no to kąpiel możesz se odpuścić wymoczyłam się za nas obie.
Jak mi mała skakała w brzuszku jak tylko się położyłam do wanny aż mi cały brzuch się ruszał.
 
reklama
Mój się ostatnio zdziwił jak trzymał rękę na brzuchu bo aż mu ręka podskakiwała, i stwierdził że bardzo silna jest i to pewnie po tatusiu, a fikołki to po mamusi wywija bo ja też ani minuty spokojnie usiedzieć nie umiem.
 
Do góry