reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Nie wiem, czy i tym razem mi nikt nie odpisze, ale zaryzykuje. Ciekawi mnie w którym tygodniu poszłyście na zwolnienie. Mam 22 tc a już marzę o chorobowym.

Ja poszlam na zwolnienie od pierwszego grudnia wiec chyba to byl 16 tydzien ale nie jestem pewna. Moja gin to juz jak pierwszy raz u niej bylam(we wrzesniu) to pytala czy chce zwolnienie. :) Ja szczerze mowiac nie mam jakichs dolegliwosci ani komplikacji ale nie wyobrazam sobie pracowac. Ja wchodze dwa pietra po schodach i sape jak babuszka:) nie mowiac juz o zakladaniu butow:-D

marzena - ciiekawy sposob:) Ja nie umiem wymiotowac... W moim przypadku nawet dwapalce na nic sie zdaja...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wisienka ty wchodzisz i jesteś zmęczona, ja dzisiaj "robiłam" przemeblowanie w sypialni bo łóżeczko kupiliśmy i trzeba było znaleźć miejsce. Wyglądało to tak ja siedziałam i mówiłam co gdzie postawić, a P przestawiał, i tym myśleniem tak się zmęczyłam że brzuch się taki twardy zrobił i zaczął boleć że musiałam się po wszystkim położyć i odpocząć.
 
styna - moze Twoj P. stawial te meble nie tam gdzie chcialas i bol brzuszka to bardziej z nerwow niz zmeczenia:p
Swoja droga to ja tez juz chce lozeczko... ale musze czekac do lutego. Mam z moim P. wyrazna umowe zakupy robimy ratami. W kazdym miesiacu cos. Zeby sie wydatki rozlozyly. :-)
 
Styna bo wydawanie rozkazów i pokazywanie palcem też jest męczące:-p

Ja łóżeczko kupie dopiero jak pomalujemy ten mały pokoik...to dopiero gdzieś tak w marcu.
 
Ostatnia edycja:
Fajnie, że już wszystko powoli kupujecie. Ja jeszcze nic nie odważyłam się kupić, ale codziennie oglądam wózki. Ma ktoś może jakiś upatrzony? Z poprzednim dzieckiem czekałam do porodu i jak wyszłam ze szpitala, po cesarce, ledwie powłócząc nogami poszłam kupić wózek. była to tak szybka decyzja, że wózek okazał się niewypałem. Tym razem wybiorę wózek przed porodem i będzie to przemyślany zakup.
 
Oj wydawanie rozkazów bywa nawet bardziej męczące, to pewnie dlatego prace umysłowe z reguły są lepiej płatne niż fizyczne.
My szukaliśmy okazji postanowiliśmy nie kupować wszystkiego nowego bo strasznie drogo, więc na ebay szukałam okazji kupna używanego łóżeczka, i jak się trafiło to odrazu zalicytowałam, chcieliśmy takie normalne drewniane, a nie z płyty bo teraz możemy je wyczyścić i pomalować i będzie jak nowe, a swoją drogą wygląda na praktycznie nie używane. A zaoszczędzone pieniądze przeznaczę na super wygodny materacyk bo to jest moim zdaniem najważniejsze.
 
Matusia na wątku zakupowym masz nasze propozycje wózków, która sobie jaki upatrzyła. Tylko musisz się cofnąć parę stron wstecz.

Styna ja też przeglądam ogłoszenia z używanymi rzeczami.
 
Lecę się do wanny woda już mi się zagrzała, bo wczoraj miałam nie miłą niespodziankę nalałam wannę wody wskoczyłam szybko i jeszcze szybciej wyskoczyłam bo się okazało że bolier był wyłączony i zimna woda się nalała, no i tylko mi prysznic pozostał.
 
Ja powiem Wam ze do uzywanych rzeczy mam dystans i to nie dlatego ze sie brzydze czy cos w tym rodzaju, najzwyczajniej w swiecie boje sie ze cos na zdjeciu wyglada ladnie a w rzeczywistosci okaże sie juz nie ladne.
 
reklama
Wisienka dlatego ja nie mam zamiaru kupować przez tel. Najpierw muszę obejrzeć.

Styna miłej kąpieli, wymocz się od razu za mnie :)
 
Do góry