reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

ja też jestem już po kolędzie... też nie przepadam za taką "formą" wyznawania wiary ale jestem osobą wierzącą i praktykującą, wpuścić wpuściłam, kopertę dałam i tyle ! :-)
 
reklama
a widzisz prawdziwego ksiedza z powolania to ze swieca szukac, u mnie w parafi ostatnio wywalili takich 2 mlodych co sutanna tylko przyktywka byla, a smigali po dyskotekach z panienkami, nie nosili koloradek i wogole to co sie dzieje u mnie to masakra jakas. Tylko kasw wyciagaja i mam do nich uraz od mojego slubu, usialam zalacic 600zl za to zeby pozwolili mi wziac slub w innej parafii mimo, ze w mojej nie bylo juz miejsca bo wszystkie msze tego dnia byly zarezerwowane, za chrzty po 500zl nie mniej, dlatego dziecko bede chrzcic tam gdzie byl moj slub i tam faktycznie jest co laska.

Cos mnie dzisiaj glowa cmi...chyba na pogode, bo u nas snieg kurzy i to dosc mocno, ale wpadla dzis do nas babcia meza i sypnela 2 stowki :-) oj zycie nam uratowala, bo niebawem znowu ten wstretny ZUS trzeba oplacic
 
hehe dobrze że 200 zł ZUS-u a nie 800 !! :-)
To by dopiero było !!

Ja za księżami też nie przepadam: co oni mogą wiedzieć o rodzinie, o życiu jak za nich wszystko inni robią na Parafii.

Pamiętam kiedyś sytuację w szkole: kolega nie był na spowiedzi próbnej to na lekcji religii przy całej klasie dostał klapsa w twarz !! Masakra !!
 
Witam!!
Ja kolędy jeszcze nie miałam, pewnie będzie w najbliższym czasie.

Jutro mój M. wyjeżdża do Niemiec do pracy i jest mi bardzo smutno, bo pewnie dopiero za miesiąc się z nim zobaczę.

Dzisiaj byliśmy oglądać wózki bo jak go ma nie być to chciałam chociaż żebyśmy razem podjęli decyzje jaki wózeczek wybieramy. No i bez zastanowienia wybraliśmy X-landera XQ 2010, sprzedawca rewelacyjne nam go zaprezentował i jestem zauroczona tym wózkiem. Powiedział nam również, że w lutym producent x-landerów podnosi ceny hurtowe o 10%, więc wózeczek automatycznie zdrożeje, no i nie wiem co mam robić, czy już kupować, czy nie. To zawsze jest 200 stówki do przodu. Proszę doradźcie czy nie za szybko na kupno wózka?
 
Alex - współczuje że mąż wyjeżdża i tulam cieplucho :* Oj bidulko ja sobie niewyobrazam teraz bez meza byc. Mam takie humory ze bez niego to chyba nie dala bym rady.

Co do wozka ja mnie tez juz korci ale u nas babcie sie zadeklarowaly ze sie skladaja i narazie jak juz cos nabaknelam to marudzily ze jest jeszcze czas... Mysle ze kupimy gdzies w marcu lub kwietniu. Ale czytalam ze niektore dziewczyny juz pozamawialy:)
Ale samą cena to bym sie nie sugerowala, bo sadze ze nawet jak wzrosna ceny to czesc sklepow bedzie miala jeszcze jakis czas zapas w starej cenie i beda dostepne chociazby na allegro:-)
 
Nikt o mnie nie pamięta

M wczoraj wpadł na cały dzień i posiedzieliśmy razem:-) Jak on jest w domu to od razu mi sie chce coś robić:zawstydzona/y: i humor mam lepszy. Ostatnio tyle pracuje że nawet na weekendy nie przyjeżdża tylko wpada tak jak wczoraj:-(
Smuuutnomi...

Nie dam rady chyba wszystkiego nadrobic a co do wypłat z zus to też nic nie napiszę bo nic o tym nie wiem:confused:

Krocze mnie tak boli że ze łzami w oczach się ruszam...achh To sobie pomarudziłam

Ciekawe jak Kamcia sobie radzi??

Alex decyzja należy do Ciebie i nie wiem Co ci poradzić

Mam dzisiaj doła i płakać mi się chce..






 
reklama
alex,poziomki....rozumiem Wasz smutek, bo ja tez nie lubię jak nie ma przy mnie mojego męża.....kiedyś nie było go kilka miesięcy i było mi strasznie ciężko, wiec nie wyobrazam sobie jak to by było jakby go teraz przy mnie nie było....gdy potrzebuję przede wszystkim jego wsparcia fizycznego tj. po prostu przytulenia się do niego

alex.....my już zamówilismy wózek....też nam sprzedawca mówił o tej podwyżce i może to nas przekonało, poza tym balismy sie, że już nie trafimy na ten kolor, który chcielismy
 
Do góry