reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Wiem,że nie miałaś na myśli krytyki. Chciałam napisać tylko jak jest w moim przypadku. Niestety czasami życie nas zmusza do pewnych wyborów.
 
reklama
No właśnie... "nie podoba się to tam jest wyjście, nikt nie jest niezastąpiony". A niestety mamy takie czasy,że w wielu przypadkach nie my wybieramy pracę tylko ona wybiera nas:(

Kurde mój M jest chory i pił przed snem mleko z czosnkiem. Tak mnie drażni ten zapach,że chyba dzisiaj nie będę z nim spała:/
 
Dobry wieczór po paru dniach nieobecności, ale trochę zalatana jestem jakaś i nawet nie mam kiedy do lapka usiąść. Dzisiaj znowu coś późno w domku bo byliśmy u Babć a teraz rosołek na jutro się gotuje:-)
W poniedziałek albo wtorek jak dobrze pójdzie (a mam nadzieje, że tak będzie) zaczynamy przenoszenie do mieszkanka, które będziemy wynajmować na czas remontu.
Kompletowanie wyprawki zaczęliśmy pełną parą ale i tak mało rzeczy jest... Jeszcze tyle zostało, że hoho jak tak patrzę na listę:szok:
Wczoraj kupiliśmy słodki pajac z bodami i czapeczką ojojojjj nie wiem czy nie ubierzemy Wojtusia w niego po urodzeniu
Odebrałam też wyniki glukozy i jest w normie, nie ma cukrzycy ale ryzyko jest. ZObaczymy co powie nam ginek w piątek bo mamy usg :-)

Jutro do Was zajrzę i postaram się troszkę nadrobić bo dzisiaj już nie dam rady :-(
 
Misia to fajnie ,że jakoś się układa wszystko. Co do badań to jak twoja tarczyca, bo z tego co pamiętam też badania miałaś robić??
 
OOoo tak Jolek dziękuje za pamięć:happy: Wynik tsh i ft4 bardzo dobrze. Za 2-3 miesiące mam skontrolować sobie hormon i jak będzie coś nie tak to przyjść a jak nie to ze 2-3 miesiące po porodzie:happy: Także wszystko super z badaniami.

Ojj kładę się spać bo usypiam. Plecy okropnie bolą:-( A posiedziałam troszkę i oglądałam filmiki jak przewijać i karmić Maluszka. I przyznam, że trochę się denerwuję czy dam sobie radę. Przecież Wojtuś będzie taki malutki, ale muszę dać radę:happy:
A Wy Pierworódki jak się czujecie z tym??? Bo doświadczonych Mamusiek nie pytam bo pewnie zero stresu - już w końcu wprawa jest:happy:
 
Misia89, wiesz ,może mam durne podejście ,ale nie martwię sie tym.
Myślę, że nie ma co wyolbrzymiać sytuacji, kazda nowa wymaga od nas pewnego wysiłku, ale ile to daje satysfakcji.
A strach ma wielkie oczy i najgorsze jest napędzanie sobie właśnie stracha, uprzedzanie się negatywne itd.
 
reklama
Cześć mamuśki :)
Witam się weekendowo...Moje postanowienie dnia: przeleżeć cały dzień w wyrku ;P

p.s. dziękujemy za wiadomości od kamci :)
 
Do góry