reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

:-DM wraca dzisiaj do domku i jutro razem do Wawy jedziemy:-D
Aż wzięłam się za gofry:-D

Robie takie podstawki pod blaszane wizytówki dla mamy żeby pod kompozycja można było nazwe kwiaciarni wcisnąć,ale idzie mi to..:zawstydzona/y:
 
reklama
Oj moje słomiane wdowy duchowo jestem z wami...Też nie lubię jak M znika na dłużej dlatego na początku naszego związku nie zgodziłam się na jego wyjazdy za granicę... Nie nadaję się na długie rozłąki wariuję wtedy i jestem MEGA marudna!! Jesteśmy już parę lat ze sobą i non toper jak się nie widzimy piszemy ze sobą smsy i dzwonimy.Kiedyś w pracy u mnie się dziwili czy my w domu potem ze sobą rozmawiamy skoro tyle piszemy :) a nam jakoś nigdy tematy się nie kończą:)

Witam nowe majówki:) mam nadzieję,że zagrzejecie tu miejsca a nie tak jak niektóre tylko się przywitają i znikają.
 
My nawet o bzdetach ale bez kontaktu ze sobą chyba byśmy oszaleli :):)

Poziomeczko a co do Twojej dolegliwości to łączę się w bólu... Mówiłam o tym mojej gince to kazała mi dużo leżeć, ale jak ja trochę poleżę to drętwieją mi plecy na łóżku się przekręcić nie mogę bo piczka dalej boli, a jak wstanę to mam problemy z chodzeniem...:-(
 
Witam nowe majówki.
I po pracy jejku jak ja potrzebuję urlopu, plecy mnie bolą jak diabli, i do tego chyba mi się żylak robi muszę poobserwować tą żyłę. We wtorek mam wizytę to powiem lekarce.
Poziomki będzie dobrze dasz rade, a swoją drogą zaprosiłabyś na gofry za mną już 2 dzień chodzą ale nie mam ani przepisu ani gofrownicy.
 
No to już zmieniam moją mało wyjściową pidżamkę i śmigam do ciebie na gofry, wezmę ze sobą kwaśny wiśniowy dżem z całymi wiśniami.
 
reklama
Dziewcztny bylam dzisiaj z mezem w konie na "Och Karol 2" zajebiaszcza komedia :-D myslalam, ze sie posikam w gacie ze smiechu super polska komedia na miare "lejdis" jednak te 15zl za bilet nie poszlo na darmo :-D polecam Wam szcerze ten film tym bardziej,ze wczoraj byla premiera i graja go codzienie w kazdym kinie, troche pomeczylam sie siedzac w jednej pozycji, bo film trwa az 2 godziny i po seansie sikalam jak rynna po deszczu ale fajnie bylo, dobrze tajk sie czasem odchamic.

Ja rowniez witam nowe mamjusie, a szczegolnie Matusie, ktora ma termin dzien przede mna ;-)
 
Do góry