reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Lady- trzymam &&& aby beta pokazała ładny wynik;-)


Annaso
- ok 1000 pokazuje się pęcherzyk:szok:
ja miałam 903 i nie było:no:
potem po niecałych 3 dniach ok 2800 i zaczynało się robić:tak:
a pęcherzyk pokazał się w poniedziałek- dwa dni po becie 2800;-)



Trina myślę o Tobie
 
POZIOMKI- myślisz że jest sens? Wizyta w poniedziałek o 13.40...
Podobno objawy ciążowe nasilają się wraz ze wzrostem HCG więc u mnie chyba wzrasta z godziny na godzinę bo w tej chwili muli mnie tak że przypominam sobie stare czay jak to było z Antkiem......mam pełne usta śliny....masakra...co mi pomoże???
byłam na działce przed chwilą wróciłam zjadłąm pyszną kiełbaske z ogniska ale teraz już mi się taka pyszna nie wydaje......
 
Dziewczyny zupełnie nie wiem po co się zadręczacie tymi usg przed czasem. Zrobić w 7-9 tygodniu i wtedy będzie wszystko jasne. A tak biegać, stresować się, wprowadzać urządzenia co rusz, zupełnie niepotrzebne.

Sorry, że marudzę, ale mam dzisiaj okropny dzień. Nakrzyczałam na TZ, bo nie kupił mi chleba i nie to masło i zamiast jednej mineralnej to 8-pak i się popłakałam bo miałam taką ochotę na chleb:dry: Nie poznaję się, sama ze sobą nie mogę wytrzymać.

Do tego jak tylko się gdzieś ruszę z łóżka to boli mnie krzyż, dziwnie kręci mi się w głowie, pobolewa czasem podbrzusze jak się zgarbię, więc siedzę prosto jak struna a od tego boli nie krzyż i tak w koło macieja. I ciągle mam wrażenie, że jedzenie mam napchane po samo gardło i zaraz wyskoczy. I w ogóle do doopy to wszystko. I jak coś zjem to po dwóch godzinach znowu burczy mi w brzuchu :no:

Help...:hmm:
 
Halo :)

piszę z przerwami, ale czasem nawet do kompa nie moge siąść, bo mi niedobrze..

Lady - trzymaj się i nie trać wiary w siebie! powodzenia w poniedziałek!

Trina - &&&&&&&&&
a z młodym na schodach spróbuj zrobic zawody i pozwól mu wygrywać..bij brawo po każdym piętrze na które wejdzie sam..robiłam tak z siostrzenicą, a piórko to ona nie była :):)

Kamcia - słodka ta Twoja córeczka..

Hope - ja też tak mam, a w głowie kręci się jak się za długo leży, albo wstanie za szybko..dlatego staram się wstawac nieco częściej, i choćby się rozprostować...zaczynam trzeci tydzień leżenia i jest to wkurzające na maxa, ale cóż zrobić..
mój M też obrywa za byle co..ale na razie sobie z tym radzi..
 
reklama
aaaa....moja Fasolka jest chyba najstarsza, jak tak patrze po suwaczkach...w różnych kalkulatorach różnie wychodzi, raz na kwiecień, raz na maj...ale ja chce w majówkach byc :)))
 
Do góry