reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Oj tak czuję ulgę, zemsta jest słodka, znam moją szefową i wiem jak zawsze staje po naszej stronie i jak coś trzeba to zawsze załatwi.
 
reklama
Styna super że masz taką szefową,niech dokopie babsztylowi:-D

wieloryb.jpgWPŁYWA NA IMPREZKĘ:-) MAM SPAGETTI:-D
 
wcinam zupkę -krem z warzyw

taką koparkę widziałam u mojego chrześniaka-siostrzeńca, ale nie wiem czy był nią mocno zainteresowany.Czy tylko pojeździł i w kąt.Wiem ,że u niego najlepiej sprawdzają sie narzędzia ze skrzynki od taty, a już najlepsze są te duże z szopki na podwórku:D
 
Nooo ja tez się boję:-D dopiero zdałam sobie sprawę,że jestem ciężarówką a tu niedługo każą kończyć imprezę.
Ale nie mam jeszcze objawu z suwaczka, nie cieknę:D
 
To ja wolę na koniec, może być na koniec ostatniego tygodnia:-D o ile musi być.Bo jak nie musi być to ja mogę się bez tego obyć.To samo zgaga, bóle pleców, zatrzymywanie wody itd.
 
reklama
Do góry