reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Poziomki czekam wpadaj kiedy tylko chcesz, tu w Niemczech owoce są strasznie tanie (oczywiście kiedy nie przelicza się Euro na złotówki...), np. 1,5 kg pomarańczy kosztuje 1,5 a ananas 1euro...
Mam też inne pyszności, ale to nie ten wątek...:-p
 
No to może dzisiaj impreza u Karolci? :D
Takie beachparty sobie zrobimy! Drinki z ananasa, owoce, spódniczki z trawy... Wieloryby też będą! :D
 
wpadam tu tylko na chwilkę i widzę,że znowu impreza się szykuje :-D marzenko ty masz niespożyte pokłady energii, co wieczór balujesz z tymi wielorybami :-p
 
Dzięki za wsparcie, pozbyłam się babsztyla raz na zawsze, powiedziałam szefowej że odmawiam opieki na nią, i powiedziałam jej o co chodzi. Uznałam że ponieważ baba kłamie jak najęta nigdy nie wiem jakich bzdur znowu komu nagada, a ja nie mam ochoty się nią stresować. Szefowa poparła mnie i osobiście się nią zajęła, no teraz baba mocno pożałuje bo szefowa nieziemsko się wkurzyła na nią, i postara się uprzykrzyć jej ten pobyt jak tylko się da.
 
Wieloryby rządzą :D

A ja już wykąpusiana dzisiaj i pachnąca, i ogoliłam się nawet, sama! Nawet o dziwo ziewanie mam. Ale jak znam siebie to za pół godziny mi przejdzie :D

Styna- to super! Kłopot z głowy.
 
reklama
styna bardzo się cieszę,że masz problem z głowy, czytałam w dzień ale nie zdążyłam się udzielić. to teraz pewnie czujesz ulgę :-)

Wieloryby rządzą :D

A ja już wykąpusiana dzisiaj i pachnąca, i ogoliłam się nawet, sama! Nawet o dziwo ziewanie mam. Ale jak znam siebie to za pół godziny mi przejdzie :D

he he ja też się dzisiaj goliłam i też bez pomocy :-p teraz spijam kakao i zaraz do wyrka
 
Ostatnia edycja:
Do góry