reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Ja podziwiam te pracujace majoweczki:) Bo sama to juz chyba nie dalabym rady... Ale juz kiedys o tym pisalam.
Futrzaczku - trzymaj sie i nie stresuj kruszynki!!! Tulam cieplucho:*

Teraz mam pytanko od wczoraj boli mnie pepek i jego okolice:confused: Czy wogole moze bolec pepek:-)???
 
reklama
wisienka ja nie mam pojęcia:confused::no:

ale w pierwszej ciąży miałam tak ze jak sobie wsadziłam palec w pępek (głupie pomysły:-D) to mnie tak momentalnie jakby prąd kopnął że się w kolacha nogi uginały:-p
ale poza tym to nie boli mne wcale... moze pogadaj z ginem??
 
A to sie Kamcia usmielam:)Przez 10 min nie moglam nic napisac:)
Co do rozmowy z ginem to wizyte mam 29, i napewno jej o tym wspomne... Ale narazie paniki nie bede siac:-)
jolek - nie jakos nie czuje zeby tam dzidzia napierala, moja Nadia siedzi ciagle z prawej strony i zawsze wiem gdzie jej szukac:D

bra - taktez moja mam stwierdzila w rozmowie telefonicznej....
 
reklama
3dith życzę Tobie szybkiego powrotu do zdrowia.

A jeśli chodzi o pracę to sie bardzo cieszę, że tak szybko poszłam na zwolnienie, bo u nas jest od stycznia wielka reorganizacja i podobno jest straszny bałagan, harmider i jedna wielka nerwówka. Całe szczęście, że mnie to wszystko omija.
 
Do góry