reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

ja poszlam na zwolnienie od listopada a to ze wzgledu na warunki jakie panuja w moim miejscu pracy. pracuje na magazynie a tam temperatura -14stopni:(
 
reklama
Smutno mi :( Mój M wrócił o 17tej z pracy i teraz pojechał na nockę :( odzwyczaiłam się siedzieć wieczorem sama w domu :(
 
Wiem wiem,że Wy mi towarzystwa dotrzymacie:) pocieszam się też tym,że dzięki temu,że poszedł dziś na nockę jutro pójdzie ze mną na USG bo inaczej jutro by poszedł na dzień do roboty (w poniedziałek szef obiecał mu wolne, a dziś postawił ultimatum,albo dziś noc albo jutro dzionek!)
 
M był ze mną na poprzednim... on bardziej czaił co tam widać niż ja,lekarkę nawet wyprzedzał "o rączka, o kręgosłup o nóżki krzyżuje". Ale jutro jak się uda to od razu 4D będę chciała zrobić,ale zobaczymy czy lekarka na to pójdzie,dlatego chcę,żeby przy tym był. Miałam dziś polewę z M, b o przylazł z pracy wita się ze mną z psiakiem i do brzuszka "cześć Karolek" :szok: nie wiem co go naszło z tym Karolkiem :-D
 
Tyle się naczytałam że nie pamiętam co komu miałam napisać:confused: Muszę notatki robić :dry:
Jolek mój M wyjeżdża w poniedziałek a wraca w piątek-taka praca. Za to kazałam mu wykombinować wolny ranek na usg:-)
 
Poziomka ale Ty masz dzieciaczki,że o babci nie wspomnę ;-) a ja siedzę sama...o sorki jest pies ale pana nie ma to i pies na przedpokoju śpi i czeka na niego więc tak jakbym sama siedziała:(
 
reklama
Do góry