reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
oj biedulka..
napisz co się stało...
może jakoś pomożemy..
jak nie chcesz tu pisac to możesz tam;-)
wiesz że zawsze lepiej się wygadać niż tłumić w sobie..
buziak dla Ciebie
 
czesc majóweczki... ja tylko na chwilke... tak wam współczułam jak pisałyscie o jesiennych zachoroowaniach a z drugiej strony cieszyłam sie ze mnie to omineło a tu... jak dopadło to niemoge sobie poradzic i męcze sie i męcze.... kaszel, temperatura, katar, bół głowy..... i tak cała rodzinka :( pozatym nadal nie wiemy co w brzusiu siedzi a tak bym chciała.... wiec kobitki moje kochane.... zdrówka....
 
Dziękuje Wam dziewczyny :* wstało moje drugie maleństwo i nie mam jak teraz za bardzo pisać ale potem zbiorę wszystkie swoje myśli i napiszę "Tam"
 
futrzaczku czekamy w pogotowiu... Buziak

3dith witam i o zdrowie już nie pytam:-) trzymaj się kochana... U mnie mojego M dopadł jakiś wirus i modle się,żebym i ja nie załapała.
 
futrzaczku to ja "tam" będę czekać:-D
a teraz idz do maleństwa,.. moja słodko śpi.. zaraz bedzie obiadek... hihih
jolek tak ją wycałowałyśmy ze uciekła.. hehehe


3dith dawno |Cię tu nie było..
zdrówka życze
 
reklama
Mam nadzieję że nie wystraszyłyśmy tym obcałowywanie futrzaczka,że faktycznie młody wstał i musiała uciekać ;-)
 
Do góry