reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

reklama
Kamcia może spróbuj kąpieli w krochmalu jeżeli to alergia, to powinno minąć, a jak nie minie to będziesz wiedziała, że nie masz uczulenia, bo może zmieniłaś coś ostatnio np. proszek do prania, mydło, płyn do kąpieli a może w ciąży ci któryś z produktów które używałaś wcześniej nie służy.
Lutek witam

U mnie znowu zaczyna się ten straszny ból co ostatnio miałam tylko że tym razem po prawej stronie.
 
Kamcia już niedługo, czas szybko leci :)

Zaczęłyśmy temat na "ruchach i kopniaczkach..", ale rozwinę go bardziej na tym wątku...
Dziewczyny czy Wam też jest tak gorąco i się tak strasznie pocicie???? Ja teraz siedzę przy kompie okno mam uchylone w pokoju, grzejnik zakręcony a płynę niemiłosiernie. Od jakiegoś tygodnia tak mi gorąco. Wychodząc z domu na miasto sweter to jest przedostatnia rzecz jaką na siebie ubieram potem kurtka i szybki wypad bo się rozpuszczam :dry:
 
Ja tak miałam w ostatniej ciąży po prostu ze mnie leciało, jak wychodziłam na zewnątrz to też pod kurtką odpływałam, ale teraz jak na razie jest ok. TO HORMONKI tak Ci buzuje hehe.
 
jolek mi tez jest wiecznie gorąco, to podobno normalne w ciąży. Jak tylko powiedziałam siostrze, że jestem w ciąży to mi od razu powiedziała, żebym przypadkiem golfów ni ekupowała bo mi się nie przydadzą i miała rację. Jak tylko mam coś pod szyją to już ukrop jak latem.

Futrzaczku
ja mieszkam 3,5 roku z teściami i zaczęłam jeszcze przed ślubem. Bardzo dużo nam pomagają a my im, więc to taka symbioza u nas jest. Poza tym to teściowa super babka jest, choć czasem są jakieś spięcia (już pisałam w odpowiednim miejscu co i jak u nas ostatnio), ale to nieuniknione. My nie bardzo mamy jakąś alternatywę, bo ja nie pracowałam jak byłam na studiach a M musiałby caluśkie miasto przejechać do pracy jakby ze mną mieszkał, więc wygodniej nam było u nich się zatrzymać. Może kiedyś dorobimy się swojego dachu nad głową, ale póki co to nie ma o czym marzyć nawet.
 
Ja ogólnie też do zmarzlaków należę, zawsze zimne nogi zimne dłonie i wiecznie ubrana na cebulkę, a teraz szok wietrze się całymi dniami i najchętniej w nocy też bym to robiła. Piżamę to co drugi dzień świeżą zakładam.
 
Kamcia może spróbuj kąpieli w krochmalu jeżeli to alergia, to powinno minąć, a jak nie minie to będziesz wiedziała, że nie masz uczulenia, bo może zmieniłaś coś ostatnio np. proszek do prania, mydło, płyn do kąpieli a może w ciąży ci któryś z produktów które używałaś wcześniej nie służy.
Lutek witam

U mnie znowu zaczyna się ten straszny ból co ostatnio miałam tylko że tym razem po prawej stronie.

yhhhh u mnie krrochmal to moze jeszcze dostanę..
ale wannę??:confused::sorry2::no::-D
mamy tylko prysznice niestety....:dry:

ale nic nie zmieniałam ... wsyztsko mam to samo od x czassu bo mi w ciąży inne zapachy przeszkadzają... yhhhh


jolek mi tez strasznie gorąco... nornalnie czuję się jakbym się dusiła z gorąca..
w nocy mam chęć wyłącząc grzejniki ale mój narzeka że marznie:baffled:
 
reklama
Jestem z powrotem :-)

melia- jak już tyle mieszkacie to znaczy że jest dobrze a wiadomo ja nie liczę że obędzie się bez żadnych spięć bo to raczej nie realne ale zobaczymy

Kuźwa zaczął mnie boleć cholernie lewy migdał nawet ciężko ślinę przełknąć :-(
 
Do góry