reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

reklama
co znowu.. no co..
obudziłam się i uznałam że problem nadal nie minął:no::wściekła/y::-(
niestety.. yhhh no to jestem wściekła..
i będę do samego końca.. chyba że moje zdjęcia okażą się ładniejsze:-p
wredna jestem co nie:-D:-D:-D:-D ale to mnie pocieszy:-D:-D:-D:-D

a o swędziawkę spytam gina bo już wczoraj zadzwoniłam do niego i umówiłam się na sobootę wieczorem:cool2: na 4d...
ale wogóle to mam super gina , bo dostosował się do moich dni.. choć podał mi termin w którym nie mam czasu , ale powiedziąłam na ile przylatuje to wybrał super termin.. no i za to ze jestem z za granicy nie bierze ode mnie więcej kasy (bo niby mam więcej jako że zarabiamy euro) ale tylko 150zł:tak: super..
uwielbiam go :-)


więc w sobtę wieczorem będe miała randkę.. haha
 
Kamcia a co na to D?????:-D Ja i de w czwartek na usg i od razu jak ginka się zgodzi to 4D zrobimy. Chciałam iść do innej ale akurat tamta nie robi 4D. Nie wiem od czego to zależy no ale trudno zrobię u swojej. Kasa od cioci przyszła więc trzeba wykorzystać bo inaczej się rozejdzie na coś innego:)
 
Witaj Lutek!

Kamcia a może to jakieś uczulenie, bo jak cały czas Cię tak swędzi i kremy nie pomagają to może to alergia.

Ja ze spaniem już nie mam takich problemów (odpukać), ale na początku to prawie wcale nie mogłam spać.
Zastanawiałam się również nad tym kojcem (rogalem) do spania, ale jeszcze się nie zdecydowałam, w poprzedniej ciąży po prostu podkładałam sobie poduszkę między nogi i było ok, więc może i tym razem mi wystarczy.

Odebrałam dzisiaj wyniki moczu i wszystko ok. Pozdrawiam:-)
 
Witaj Lutek :))))
Widzę że jesteśmy z tego samego województwa i mamy termin na ten sam dzień :-)

Poproszę mojego M, żeby mi zrobił zdjęcie rano jak śpię ( on rano wstaje do pracy ), może jak zobaczycie błogostan na mej pulpeciachnej twarzy to się przekonacie do poduchy :-D
 
Ostatnia edycja:
jolek na zdjęcia? też jest wściekły..

a na wizytę u gina..?
nie ma nic do gadania.. jak w pl nie zrobię to wogóle nie zrobię , bo kasa na gina tutaj poszła na wyjazd:sorry2:
a będe miała filmik to też sobie obejrzy:-p jak wrócę:tak:
 
reklama
Do góry