reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

wyżaliłam się tam gdzie trzeba..


hehe no ja tego kremu to tak cały dzien nie nosze grubo:-p
smaruję tylko jak mnie nogi swędzą..
mi myc to sie myje:wściekła/y: :-D
nogoi też golę ale wedy nie miałam ogolonych to myslałałm że to od tego:-p

co eszcze..
aa i z oliwką tez próbowałam ale bez efektu:baffled:
 
reklama
Witam!Przygarniecie Kropka?Jestem nowa majówkowa:-) Nie odzywała się wcześniej,bo chciałam przeczekać 23 i 24 tydz.bo ok 2 lata temu odeszły mi wody w tym okresie i urodziłam synka-niestety żył 1 dzień.. To było w Uk i też na bóle porodowe (apropos)dostałam paracetamol x2 tabl...Teraz jestem w Pl i mam nadzieję,że będzie dobrze:-)Na razie jest.
Przeczytałam ostatnie kilka stron i pomyślałam,że napiszę o kojcu-w sklepach jeszcze droższy niż na stronce motherhood o ok 20 zł ale jest niezastąpiony-dzięki niemu śpię cokolwiek w nocy...Niby 25 tydz ale daje mi już tak w kość... A jeżeli chodzi o swędzenie to oprócz mycia :-) pomógł mi Emolium(krem i oliwka do kąpieli)ale polecam udać się do dermatologa-on dopasuje coś do każdej z nas-was:-)
Pewnie wszystkie śpią...Może i ja spróbuję...Dobranoc
 
Witamy nową majówkę. Zachęcamy do udzielania się bo ostatnio nowe osoby się pojawiają ale głównie czytają :( A u nas tak fajnie! I wesoło!
 
Ja też duużo Was czytałam,tylko tak się czaiłam...Ale teraz już wychodzę z ukrycia:-) Fajnie móc z Wami pisać-nie ma to jak wsparcie ciężarnej przez ciężarną:-)Zwłaszcza,że mój wybranek w Anglii a ja na "wypasie" u rodziców... :-)
 
Witaj Lutek :-)

A ja już dziś na nogach od 7 bo zadzwonił kurier o 7 rano, że on mi dziś paczkę przywiezie i że nie bardzo wie gdzie to jest. No to ja się pytam gdzie jest to mu wytłumaczę, a on że jeszcze z bazy nie wyjechał i tak tylko dzwoni. No kurde mać, ja tu sobie smacznie śpię, a on mi dzwoni ot tak sobie :wściekła/y: No ale nic to. Poszłam z Borciem na spacerek, zmarzłam i tyle z tego było. A dziś u nas pogoda pod psem i się nawet nie chce nosa na zewnątrz wystawić.
 
reklama
Hejka :-)

Wiecie mnie ręce a w szczególności lewa też boli np. jak za długo trzymam ja pod głową jak coś oglądam albo jak w ogóle trzymam je z tyłu nad głową :confused: ciekawe co to jest ?

Kamcia - ja mam właśnie czasami taką swędziawkę jak przesadzę i kilka dni się nie ogolę a potem przechodzi jak się wysmaruję :-) a ta Twoja skóra na nogach to sucha jest bo jak tak to może spróbuj mleczko z Garniera z syropem z klonu naprawdę jest super :tak:
Lutek - witaj i rozgość się :tak::-)

Ja ostatnio mam mało czasu bo teraz na tapecie jest działka i dom teściów. Działka już jest właśnie są u notariusza a projekt chaty z tym są problemy ale wczoraj znalazłam alternatywę i chyba już wszystko będzie dobrze.
Kurczę nie wiem czy dobrze robimy przyjmując propozycję zamieszkania z teściami oczywiście mam nadzieję że tak i jednak więcej jest plusów niż minusów więc chyba musi być dobrze :sorry2:
 
Do góry