reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

Ja to w ogóle dzisiaj doszłam do wniosku, że jeśli tak ma wyglądać starość (z tymi bólami i całą resztą) to nie wiem czy chcę jej dożyć :-D Ciągle coś boli, biodra, brzuch, pęcherz, głowa, zęby, kości, stawy, nie mam jeszcze do kompletu skurczy łydek o dziwo, w pierwszej ciąży miałam te koszmarki co noc. Może któraś mi sprzeda, co mi tam, skoro już tyle mnie miejsc boli :-p Nawet zgagę miewam od niedawna, a przecież nie wiem co to jest :szok:

Nie wspomnę o wchodzeniu po schodach na górę... o obracaniu się na łóżku, wysiadaniu z samochodu... I ja się nie mogłam brzuszka doczekać!
 
reklama
Hope witaj w klubie:-)
Goście pojedli popili, i poszli,naczynia się myją, rodzinka juz śpi więc sobie czytam i kilkam
Viki a ty się nie drap bo będziesz miała ślady, a próbowałaś czymś mocno nawilżyć skórę i więcej pić, może organizm potrzbuje więcej wody, mnie tez jakiś czas temu bardzo swędziłą skóra. Koleżanka w aptece zrobiła mi taki super specyfik dużo lanoliny, wazeliny, trichę wit a i do tego dużó wody do picia i mi przeszło, polecam może pomoże
 
hope to też jest jakieś wyjście :-D Stawiam na to,że to za duża ilość balsamu i teraz jej się łuszczy skorupa z niego:-p :wink:

Kamcia ty już olej tą osobę bo tylko niepotrzebnie Ci stresów dokłada!!!!!!!!!! Za tydzień zostajesz w domu :-p
 
Tak. Nawaliła tej chemi tłustej na kopyta i teraz biedna skóra oddychać nie może i nam tu marudzi, że swędzi. Myć się trzeba, myć! :D
 
reklama
Spadam spać bo się zaziewam...ostatnią noc miałam koszmarną więc może dziś mi się pospać uda.

DOBRANOC KOBIETKI
 
Do góry