reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

lepi napewno będzie wszystko dobrze....
co do brata to naprawdę nie zazdroszczę... jak moga lekarze tak spaprać robotę:no:

jeśli chodzi o teściową to napewno sobie poradzi...
moja babcia ma już stymulator serca 10 lat...
wiem ze przy tym operacja to poważna sprawa... ale wierzę że się uda:tak:
mam nadzieję że teść też szybko dojdzie do siebie i wyzdrowieje..
naprawdę masz teraz ciężko ale nie mozesz się denerwować ...
 
reklama
Cześć Dziewczynki, u mnie dziś nudy...
dariaa ja na Twoim miejscu poszłabym do lekarza, tak na wszelki wypadek, zawsze lepiej jak specjalista sprawdzi i wypowie się na temat.
lepi- trzymam kciuki, wierzę że wszystko się ułoży
Co do spania, każda pozycja u mnie się sprawdza oprócz leżenia na wznak- plecy nie wytrzymują i już po 5min leżenia w tej pozycji strasznie bolą...:tak:
 
Dariaa to normalne... mi dzidzia dziś w nocy po pęcherzu śmigała...chociaż był pusty miałam wrażenie momentami że poleci mi po nogach :)

Lepi cieszę się,że operacja brata przebiegła pomyślnie,już teraz musi być dobrze!:)
 
Daria MARSZ DO LEKARZA!!!! nie maco gdybać i cała noc się zamartwiać!! Jeżeli nic się nie dzieje to świetnie ale lepiej się upewnić. Nie jestem obok Ciebie i nie powiem Ci na 100% co się dzieje. W jakich sytuacjach masz te napinania?? Maluch się przekręca jeszcze i może być teraz główką do góry.

Lepi wszystkie trzymamy &&&& za rodzinkę musi być dobrze!!!:tak:
A tych konowałów do sądu
 
Ostatnia edycja:
Mieliśmy dziś proboszcza po kolędzie. Więcej atrakcji na wieczór nie przewidziane.
Mąż się uczy, a ja mogę pośmigać po necie. Już mi sie oberwało od niego, żebym za dużo nie kupowała!!! W końcu zarabiam, to mogę coś kupić :wściekła/y:

Daria - mi się też wydaje, że to normalne. Też odczuwam dosyć nisko kopnięcia mego malca. Jednak jeżeli Cie to niepokoi, to idź do lekarza.

Lepi - niestety lekarzy trzeba przypilnować, dobrze że brat czuwał. Trzymam dalej kciuki!
 
Mieliśmy dziś proboszcza po kolędzie. Więcej atrakcji na wieczór nie przewidziane.
Mąż się uczy, a ja mogę pośmigać po necie. Już mi sie oberwało od niego, żebym za dużo nie kupowała!!! W końcu zarabiam, to mogę coś kupić :wściekła/y:
No midzis przyszla bluza dla malej, ktora zamawialam w tajemnicy przed P. na allegro, ale kurier zamiast przyniesc do domu, to poszedl do niego do sklepu (na tym samym podworku), no to sie musialam tlumaczyc co to i czemu On nic nie wie... Ach ci mezczyzni...
 
Ja na razie z mezem zrobilam liste zakupow. Jest strasznie dluuuuuga. Lista byla i dla dzidzi i dla mnie, ale takze dla mojego meza i wiecie co? on pierwszy skresli z listy jeden zakup, bo wlasnie kupil bagaznik na dach samochodu, bo uznal,ze to niezbedmne jak bedziemy do Polski z dzidzia samochodem jechali :) No coz kazdy ma inne potrzeby....
 
reklama
Witam Się po przerwie. Jakoś mnie nie było :p Tęskniłyście?

Moje dziecię dzisiaj chyba stoi sobie na moim pęcherzu bo czuję ucisk koło pępka tylko z lewej a kopniaki już nawet nie w pęcherzu ale tak jakby w "małej" :( Chyba mnie w szyjkę rąbie i nie cierpię tego uczucia.

Od kilku dni też czuję twardnienie macicy. Nie jest to przyjemne, nie boli. Zdarza się czasem raz dziennie czasem trzy razy. Dzisiaj jeszcze ani razu. Ale uczucie jest mało zabawne bo jak ściśnie to aż mi oddech lekko spłyca jakby i przeponę obejmowało. O dziwo pomaga oddychanie ze szkoły rodzenia wtedy :D:D:D Ale nie niepokoi mnie to jakoś szczególnie bo to epizodycznie się trafia i nie jest powtarzalne w jakiś odstępach czasu. Potrzyma z pół minuty i puszcza. Za tydzień mam wizytę u gina więc wtedy mu powiem o tym. Miałam też trzy razy jak dotąd taki nieprzyjemny, kłujący i upierdliwy ból podbrzusza, jakby pęcherza... Tak mnie bolało jak mnie rozcewnikowali po porodzie. Z pęcherzem u mnie ok. Nie wiem czy z blizną po cc też ok. Może ta taki, o sobie ból. Ale ten mnie bardziej niepokoi niż twardnienie macicy. Też zgłoszę lekarzowi.

Ypra u mnie dzisiaj też kolęda była - nie lubię, nie lubię, nie lubię. Nie wiem czemu ale jak dla mnie to Kościół mógłby sobie darować te przechadzki po domach. W moim mrówkowcu to czasem jakieś 3 godziny muszę czekać aż do mnie dotrą, gotować wtedy nie mogę, głodna chodzę bo człowiek lata z obrusikami, zapałkami i do drzwi bo dzwonią ale czy już u mnie?! Dobrze, że już po. Prawdopodobnie to ostatni raz w mieszkaniu, za rok będzie w domu. Narazie nawet nie wiem jak wygląda kolęda w domach :D

Co tam jeszcze? acha Lepi trzymaj się dzielnie! Wszystko na raz, jak zwykle. Jak nie urok to sraczka! Ale wszystko będzie dobrze!

A na weekend byliśmy na zakupach ale nic ciekawego nie widziałam. Tzn jeden komplecik tygryskowy w H&M ale cena mnie zabiła i uciekłam z krzykiem bo chcieli 70 zł. :O Kupiliśmy dla znajomych w 5-10-15 komplet dla dziewczynki i 2 szt bodziaków w paczce za 5 zł. (obie sztuki za 5 zł), kolor żółty i żółto białe paski.

Nie pamiętam już co jeszcze chciałąm nabazgrać ale to przez Was, bo tyle napisałyście :D
 
Do góry