reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Witam się poniedziałkowo, strasznie ciężko było mi dziś wstać. Spało mi się kiepsko. Nogi mi ostatnio puchną, więc na noc wkładam sobie poduszkę pod nogi.
Mam problemy z obracaniem, ale jakoś nie mogę wytrzymać długo na jednym boku - ogólnie masakra.
Zastanawiałam się nad kupnem specjalnej poduchy do spania między nogi, ale jak poczytałam opinię jaipur, to przeszła mi ochota

Lepi - razem z Małym trzymamy kciuki: za operację, za teścia i za Was! Trzymajcie się

Ja mam taką poduchę, rogala wielkiego i jestem bardzo zadowolona Kojec Motherhood - poduszka dla kobiet w ciąży | Motherhood.pl !!!! wyrzucilam wszystkie inne poduszki, śpie tylko na tym kojcu i skończyły się bóle pleców, bóle karku, wysypiam się jak nigdy, więc z mojej strony moge tylko polecić, mój M się śmieje że sam sobie musi taką sprawić - bo jest mega wygodna :-D + dodatkowy swietnie się sprawdza ponoć po porodzie, ułatwia przystawianie maluszka do piersi ( testowałam na 5cio miesięcznym siostrzeńcu, to odrazu sie chciał do bufetu dobrac :-D ) także jak dla mnie same plusy.

Lepi będzie dobrze, musi, tyle brzuszków trzyma &&, dołączamy się i my. Nos do góry!!!
 
to nie robi chyba zbytnio roznicy czy zwykłe czy ciążowe nie?

wiesz różnica jest bardzo duża, ponieważ ciążowe kończą się wysoko nad pepkiem nie uciskając brzuszka, a zwykłe , przynajmniej te, które ja mam są niziutkie, nie okalają brzuszka w żadnym stopniu. mi ciążowe najlepiej przydawaly się na duże mrozy, teraz kiedy jest cieplej częściej chodzę w zwykłych.
 
Witam się poniedziałkowo:)
Pogoda w trójmieście do południa była super ,+11 na termometrze i słoneczko. Teraz się na jakiś deszcz zanosi.

Lepi trzymam kciuki za brata i teściową,że by operacje się udały. Za teścia,żeby szybko wyzdrowiał ni i również trzymam kciuki za Was,żebyście poradzili sobie ze wszystkim... grunt to mieć dobre nastawienie:)

Co do spania to ja preferuje na prawym lub na lewym boczku tylko najgorsze jest przekręcanie się...spojenie daje o sobie znaki i każdy ruch w nocy równoznaczny jest z pobudką. Ostatnio łażę niedospana i do niczego.
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja znowu się tylko przywitam i niestety uciknę bo mam dziś gośći, pochwalę się,a co, mam dziś urodziny, oczywiście że osiemnaste;-) plus
Miłego słonecznego dnia
Lepi tzrymaj się dzielnie będzie dobrze:-)
 
Do góry