reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Hejka ja też się tylko Witam :-)

Nadrobię Was w porze drzemki Szymka bo teraz idziemy na spacer do ruchomej szopki.

Buziaki i do później :-)
 
reklama
Jakie pustki tu dziś, no ale weekend jest to wszytskie śpią albo mają coś do roboty. Ja już w sumie to mam wszytsko posprzątane, bo M wrócił wcześniej i mi pomógł, więc poszło szybciorem. Poczekam aż podłoga wyschnie i zrobię sobie kawusię :)
 
I ja powróciłam! ;D Witam wszystkie Mamusie!
Jolek już pisała, że w 3mieście brzydka pogoda, więc nie będę się powtarzać :)
Kupiliśmy już pierwsze śpioszki dla Naszego Maleństwa! ;D Szał zakupowy zacznę jak mąż będzie miał urlop czyli w połowie lutego :)

Miłego dnia!!
 
I ja się witam nie muszę chyba pisać co za oknem bo chyba wszędzie tak samo:-(
Uciekam na spanko z Madzią bo u nas była noc z katarem:-(, Paula u babci więc mogę poleżeć
 
Witam wszystkich ja właśnie pizze na śniadanie pożeram, no ale nie mogłam się powstrzymać jak otworzyłam lodówkę to tak zaczęła krzyczeć "weź mnie" że mi się żal biedaczki zrobiło. Ja długo nie zabawię za nie długo do pracy trza iść. W UK też buro szaro i do du.. I kot mi ładowarkę z lapsa chce zjeść, chyba i on domaga się trochę uwagi, bo co ostatnio przychodzi to ja zawsze z wami klacham.
 
reklama
Do góry