reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

No w końcu doczytałam do końca.
Ja dzisiaj wyjątkowo tak późno bo byłam u kumpeli na ploteczkach, a mój M. jest z kumplami na mieście na piwku i tak sobie czekam na niego, hmmmm ciekawe o ktorej wróci?

Wisienka jeśli chodzi o ten Vat to nie trzeba go inwestować tylko możesz wykorzystać tą kaskę na dowolny cel, to Twoja sprawa na co to wydasz. Trochę się na tym znam bo pracuję akurat w US, choć ostatnio w pracy byłam dawno, dawno temu.

Pozdrawiam nocną porą.
 
reklama
nadrobiłam..
i widze że jak mnie nie ma to Wy sobie same imprezujecie....:-:)-:)-(
a troszku źle sie czułam głowa mnie bolała;(
ale juz jest ok ;):-)
jestem teraz w skzole ale jeszcze jadna lekcja i ide do domciu nareście bo ile mozna tu siedzieć;D;D;-)
nom,.. dawn cię nie było.
.ale na Młodych mamach jestes często...:-p

witam sie grzecznie i melduje ze was codziennie podczytuje ;)
u mnie chorobowo,mam ostre zapalenie nerek, bol jak cholera :wściekła/y: caly dzien tylko snuje sie po domu, i spedzam godziny na allegro :-D
zdrówka życzę
Moje na razie nie ciekną :-D ale tylko czekać kiedy zaczną.
moje "cieknąć" zaczęły tydzień po porodzie więc nie było źle:-)

No to poziomki wpadamy do Ciebie na chatę i robimy babski wieczór :) Dziewczymy pokupiły mnóstwo ciuszków to sobie pooglądamy na żywo :-) Ale ja bym się chciała spotkac z kimś kto tez niedługo będzie miał maluszka, a tu jak na złość nikogo nie ma w okolicy zaciążonego :-D A z plackami Jokera uważaj bo to w kupach jest ta toksoplazmoza i w kocich kupach też.


toxo jest w kocich kupkach i ujawnia się dpiero po 72 godzinach , więc nawet cięzarna mogłaby sprzątnąć kupę bez problemu..
ja tego nie robię ofcourse:-D mam męża od zadań specjalnych:-D


no to ja już jestem , wymęczona ale nadrobiłam wszystko..
widze że tu cisza panuje dzisiaj wieczorkiem..
u mnie pada wjeje... yhhh chyba będziee sztorm :dry:
nogi mnie strasznie bolą..
a najlepsze jest to że nam światła wysiadły jak wracaliśmy do domu..
a wracaliśmy całkiem po ciemk:dry: jechalismy na postojówkach i przewciwmgielnych:sorry2::tak: na szczęście dojechalismy do domu:-p heheh
 
blagam nie mowcie nic o lodach, bo zaraz moj maz bedzie mial maly klopot z jezdeniem po miescie i szukaniem ich...:-D

a tak wogole to dziendoberek
 
dzień dobry majówki ja dziś ranny ptaszek pilnuje dzieci kuzyna ale sie nie wyspalam masakra i jeszcze ta pogoda,,,,,,,,,leje nieziemsko od wczoraj grrrrr,,,,
 
i ja się witam kochane :) Ilonka w Toruniu chyba taka aura, bo ja też się nie wyspałam, a pogoda... masz rację niefajna ;)
 
Witam się porannie ponuro, buro i mokro niestety. Pogoda nie zachęca do wyjścia z łóżka, choć trzeba było już się przejść z Borysem, ale po kilku minutach i on miał dość mżawki i z zadowoleniem przyjął powrót do domu :-) teraz jestem już po śniadanku i dopijam herbatkę zawinięta w kołderkę jeszcze.

Lecę nadrobić Wasze produkcje nocne :-)
 
W centrum pogoda tez do doopy...
Muisze wstac i troche posprzatac bo wieczorem mamy miec gosci:) Ma przyjsc moja przyjaciolka z mezem i roczna coreczka :D
A wczesniej chyba poprosze szwagierke zeby mnie ufarbowala, kupilam wczoraj farbe w rossmanie bo juz nie moge patrzec na te odrosty:/ troche sie boje efektu bo zawsze chodze do fryzjera na balejaz ale teraz trzy godziny u fryzjera mnie przerazaja, poza tym szkoda mi kasy (150 zł) bojednak jeszcze sporo wydatkow Nam zostalo zwiazanych z maluszkiem. Takze trzymajcie kciuki zeby wyszlo dobrze i zebym nie musiala biec dzis z placzem do fryzjera:D

Wisienka jeśli chodzi o ten Vat to nie trzeba go inwestować tylko możesz wykorzystać tą kaskę na dowolny cel, to Twoja sprawa na co to wydasz. Trochę się na tym znam bo pracuję akurat w US, choć ostatnio w pracy byłam dawno, dawno temu.

Pozdrawiam nocną porą.

alex - ale piszesz o ogolnym przypadku zwrotu vat, czy wiesz ze to tez sie tak ma do zwrotu vat srodka trwalego, sfinansowanego z pieniedzy unijnych (dotacja 40 tys z urzedu pracy)??? W kazdym badz razie dziekuje za zainteresowanie:D
Jestescie tofane:*
 
WItam się i ja :)
Trójmiasto także skąpane w deszczu i szarościach ;/ Brrrrrr aż się nie chce z wyrka wstawać

MIŁEGO DZIONKA ŻYCZĘ
 
Nadrobiłam :-) Widzę, że imprezka się rozkręciła na maxa :) My dziś wieczorem idziemy do znajomych pograć w Magię i Miecz (miał być Monopol, ale za dużo chętnych się zebrało) i ci co mogą, będą dopijać pozostałości po Sylwestrze, więc będę robić za kierowcę wieczorową porą :-)
Moje ziwerzaki poukładały się ze mną w łóżku i lekko już pochrapują :-D
 
reklama
Do góry