reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Tak się koleżanki na imprezę sadzą a tu już spać chcą :D

Ale ja dzisiaj też uciekam choć bynajmniej nie do spania, co to to nie! Idę wywlec maszynę do szycia i przerabiać swoje dżinsiki na ciążowe :D Potem może jeszcze wpadnę :D
 
Wisienka ja się nie spotkałam jak dotąd z sytuacją, żeby vatu nie odliczyć i nie zwrócić (zwrot zależy od Twoich chęci, tak czy siak jest nadwyżka). Mówie o klasycznej firmie zgłoszonej do vat, składającej vat7, co ma 100% sprzedaży opodatkowanej dowolną stawką vat (nie zw). Dopytam mojego A bo on bardziej się w takich rzeczach specjalizuje bo może jest jakieś "ale"(ja księguję a jak coś jest nietypowego to chodzimy do szefostwa zapytać). Ale co do przepisów biura pracy to nie chcę powiedzieć źle więc nie powiem wcale (chyba, że się dowiem). Ale nie kojarzę obwarowania, że zwrot trzeba wydać ponownie na firmę, bo załóżmy, że wydasz na następny środek trwały np. komputer (znów odliczysz vat 22% i zwrócisz), potem znów zwrot trzeba wydać na coś do działalności? To tak można kupować aż do pojedynczego pudełka zapałek lub pisaka. A co do samego środka trwałego to trzeba uważać z amortyzacją, bo odpisy nie są wtedy kosztem.

no wiec ja tez nie bardzo to rozumiem...:dry: Ale bardzo dziekuje za szczere checi :-) :*****

Ej no ktora miala to winko bezalkoholowe??? Polewamy, polewamy :-D
 
Smietankowe moga byc:) Tyle ze wstaw do zamrazalnika zjem rano, bo juz ide lulusia:)
Nastepnym razem musimy ta imprezke wczesniej zaczac, bo w ciazy to spioch ze mnei straszny:)

Dobrej nocy i nie upijcie sie za bardzo:D Do jutra ;-)
 
Ja bym prosiła jagodowo-truskawkowe, z bitą śmietaną i polewą karmelową na ciepło, jeśli można...
 
reklama
Do góry