reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Jolek ona cała układa się na klawiaturze i jak ją próbuję zrzucić to myśli że się z nią bawię i pazurkami mnie łapie. Problem w tym że przyciska czasami jakieś dziwne rzeczy i ostatnio mi usunęła zdjęcia a że folder był duży to usunęła na stałe, na szczęście miałam je jeszcze na karcie pamięci.
 
Jestem już i nadrobiłam nocną produkcję ;-)
Ojj fajna imprezka się kręciła a mnie nie było :-( ale mieliśmy gości tak więc nie miałam jak wpaść.

U Nas też szaro i buro choć chwilami wychodziło słoneczko. Z szopki Szymcio mega zadowolony cieszył się jak dziecko hihihi;-) a teraz śpi słodko. A ja zrobiłam sobie kawkę Mokate Latte Cha Green i cała poszła do zlewu jest tak paskudna że szok dobrze że mam też zwykła nescafe bo tak mi się kawki zachciało.
Weny na sprzątanie nie mam po prostu nie chce mi się za bardzo hmm może najdzie mnie innym razem ;-):tak:

Lepiodptera- udanej imprezki! Jak wrócisz pochwal się fotkami :tak:
Kamcia - to chyba nie pozostaje ci nic innego jak wybrać się do sklepu albo wysłać męża :tak::-)
 
A ja mam jakieś takie ciśnienie i wzięłam się za sprzątanie...M wrócił niedawno z roboty i teraz to już mam uzasadnione ciśnienie,łazi szuka w dup*** mózgu ale nawet nie zapyta czy mi pomóc a większość tego syfu to jego zasługa :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale bym dziś komuś przywaliła tak dla ulżenia sobie !!!!!!!!!!!!!!!!
 
He he Jolka.. jakbym o sobie czytała ;P
Ja ostatnio też często tak mam.. ;D

A no i tak w ogóle co do syfu to ja czasem mam ochotę nie sprzątać po moim mężu, tylko zostawić to tak jak jest.. może w końcu jakby na podłodze nie było miejsca i nie mógliby przejść, lub nie mieliby na czym zjeść to wzięliby się za sprzątanie?

Tylko, że ja niestety za słaba jestem do tego, bo mnie to zaraz drażni i muszę posprzątać bo mnie szlag trafia.
 
Ostatnia edycja:
jolek na nadciśnienie dobra kawa... hahah
wyślij go z psem a sama się zrelaksuj:-p


futrzaczku miałam wysłać mojego , ale poszedł uśpić małą...
no a ja i tak za pół godziny musze jechać kumpla zawieźć do banku , więc wtedy kupię picie... bo już nie mogę....
 
Dziewczyny widzę że wszyscy faceci są tacy sami mój też palcem nie ruszy, a jak mu pokaże tu rozsypałeś okruchy to uznaje że okruchy nie są bałaganem i ja przewrażliwiona jestem. Dobra mykam do pracy, ciężko będzie bo mam lenia jak diabli no ale cóż, aby do ostatniego marca.
 
reklama
nie sprzątałam dwa dni (poza myciem garów) coś ruszył?! w życiu!!!! Zwracam uwagę,że jak myje brudne łapska to niech potem zlew umyje... gadam sama do siebie:wściekła/y:

Kamcia kawy nie pije ostatnio a cappuccino już dziś wypiłam jedno i nie mam ochoty na kolejne
 
Do góry