reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

jolek bo mój P to informatyk a nie mechanik i zadzwonił do mnie że linka do sprzęgła pękła, zdziwiło mnie to bo 4 miesiące temu była wymieniana i po dłuższej kłótni w końcu zgodził się tam zajrzeć i upewnić się co się stało no i okazało się że tylko śrubka się odkręciła więc kumpel mu klucz przywiózł przykręcili i działa.
 
reklama
Melia dla niego też pozdrowionka :) Dobrej nocy kochana

Styna to dobry jest ten twój facet :) ty mu już samochodu nie dawaj :-D
 
marzena dokładnie zatrzymał się na środku drogi zgasił auto i zadzwonił do mnie co dalej ma zrobić ja mu że ma zjechać na pobocze a on ale jak jak sprzęgła nie ma, no i tłumaczenie że może na wyłączonym silniku wrzucić bieg i zjechać na bok aby drogi nie blokować, zdziwił się że tak się da i zrobił to co mu powiedziałam. Dobrze że bynajmniej ja jakie takie pojęcie o autach mam bo on chciał po lawetę dzwonić bo stwierdził że nie można go zholować bo auto nie ma haka z przodu, więc mu powiedziałam że w razie co to za wahacz może linkę przyczepić. Dzięki bogu nie było takiej potrzeby bo jak mu wytłumaczyć które to wahacz.
jolek na pewno już nie dostanie swój popsuł a teraz mój próbuje, w swoim jeździł tak długo i nie wymieniał klocków że się mu klocki skończyły.
 
Oj to on faktycznie taka sierotka z mechaniki :D No ale nie można być dobrym z wszystkiego :D:D:D Napewno fajne dzieci płodzi!!! ;P
 
A mnie nie bylo wieksza czesc dnia bo odwiedzila mnie znajoma, ktora miesiac temu urodzila coreczke. I jak sie rozgadalysmy to nie moglysmy skonczyc gadac. Rodzila w lodzi w matce polce, ale nie byla zadowolona ze szpitala...

Widze ze jakas impreza sie skreca, ja tez melduje sie spakowana i gotowa do wyjazdu, swoja droga poziomki ja to chyba do Ciebie nie mam az tak daleko, bo piosalas ze masz 80 km do wawy jesli sie nie myle... Ja tez podobnie mam, a z ktorej strony wawy Ty mieszkasz?

marzena powiem Ci ze po ostatniej pomocy z Twojej strony tak pomyslalam ze Ty musisz w miec cos wspolnego z ksiegowoscia:) Szkoda ze mieszkamy daleko bo biuro podatkowe ktore prowadzi ksiegowosc mojej firmy strasznie mnie zlosci...:wściekła/y: zawsze jestem nie doinformowana i cos robie zle. Chociaz moze to ze mna cos nie tak jakas nie kumata jstem czy cos:szok:
 
reklama
Dzieci to na pewno fajne płodzi i dużo innych rzeczy też potrafi zrobić, jedynie samochody i gotowanie to nie są jego mocne strony. Na dowód jeśli chodzi o gotowanie to był w sklepie i mu zadzwoniłam aby paprykę słodką kupił, a on się mnie spytał jakiego koloru bo on tylko czerwoną widzi na półce. Ale kochany jest i wczoraj bez okazji mi przyniósł wielki bukiet róż, więc mu wybaczam.
 
Do góry