reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Witam się wtorkowo :-)

Szkolenie udane. Wkurzały mnie jedynie dojazdy. Ach ta zapchana komunikacja miejska, no i chlopy przodem, az mną trzęsło jak oni się pchają przed kobietę :wściekła/y:

Suknie przepiękne. Popobają mi się zwłaszcza te z czerwonym. Styna - to jest Wasz dzień, Wasze wybory.

Aż napłynęły miłe wspomnienia, w czerwcu będą już 3 lata :-)

Julisia - nie martw się, pieski wrócą.
 
Hej:happy:
Ja dzisiaj cały dzień sprzątałam sobie tak w ratach żeby się nie przemęczyć i kręgosłupa nie zmachać a w finale jest czystko:happy:
Teraz siedzę puściłam Wojtusiowi Urszulę i tylko brzuch podskakuje ale przyznam, że coraz mocniejsze to kopniaczki. No i robię listę wyprawki dla Niuńka:happy:
W czwartek mam wizytę u nowego ginka - mam nadzieję, że będę zadowolona.
Teraz spróbuje Was troszkę nadrobić a zaraz odsmażę sobie naleśniczki z białym serkiem:happy:
 
No laski kiecuchy wszystkie oryginalne :D A My w dniu sluby wygladalismy tak :p
IMG_0872.jpg

Jak znajde jakies moje zdjecie co sie nadaje to wkleje, ale narazie nie moge znalezc takiego zeby cala kiecke ladnie bylo widac:D Znalazlam tylko Nasze imitacje :D Osmy sie nameczyli przy tworzeniu tego cudactwa. Wyszlo troche karykaturalnie ale kazdy zwrocil uwage:D
 
reklama
Dziewczyny ale fajne tematy,sukienki ach...Ja też miałam krótką taką do kolanek :))

MISIA DAWAJ TE NALEŚNIKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry