reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Witajcie Dziewczynki :)!

mandrzejczuk - gdyby Ci sie kiedyś podobna sytuacja powtórzyła, to pamiętaj, żeby głowa mdlejącego była niżej niż reszta ciała, czyli najlepiej jak sie taka osoba położy i nogi trzeba jej unieść do góry, albo usiądzie i głowę nisko między nogi. Chyba, że ma padaczkę, to najlepiej jak bedzie leżeć, trzeba tylko uważać, żeby się nie poobijała o jakieś przedmioty, które są w pobliżu. Uff, ale lepiej niech Cię to ominie.

basiek - zależy jaką masz opryszczkę, tzn. gdzie... bo jeśli na ustach, to teraz dziecka nie zarazisz, tylko gdybyś je całowała (a to na razie trudne hehe), bo nosicielką wirusa jesteś już do końca życia.

Ja zaraz kończę pracę - nareszcie! I jadę do domciu na obiad, wczoraj zrobiłam ogórkową - mniam:-D. A później chyba sie położę, bo bolało mnie dziś podbrzusze z lewej strony:baffled:
miłego popołudnia!
 
Wiedziałam że na was mogę liczyć od razu mi się humor poprawił. Sukni jeszcze nie mam bo kto wie jaki będę rozmiar wtedy nosiła??:dry: ale mam kilka fasonów upatrzonych i zdecydowałam się na szycie bo jednak jest taniej niż z salonu, a można dołożyć coś od siebie. Więc to są moje plany : 445.jpg91.jpg32989768.jpg!B1ueKNgBGk~$(KGrHqUOKiME)WEfELhTBMfpR7iI,!~~0_3.jpg7a165933.jpg44952454.jpg44.jpg444.jpg32751799.jpg!BnORzvQ!Wk~$(KGrHqUOKj8Ets3Li4mfBLir!ykmQ!~~_3.jpg

Powiedziałam kilka może trochę więcej, ale jak powiedziałam będę szyła więc zmienię kolory zamiast białego będzie ecru, a bordo zostaje tak jak jest.
 
Poziomki cieszę się bardzo, że u Ciebie wszystko ok, trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę.
Kamcia dobrze, że pojechałaś i sprawdziłaś tętno małej , przynajmniej jesteś juz teraz spokojna
Styna oby ta grypa żołądkowa szybko odpuściła Tobie, a jeśli chodzi o tego palanta to powoadom go rzeczywiście za kilka miesięcy, że rezygnujesz niech ma koleś nauczkę.
Julcia pieski na pewno sie znajdą
Mandrzejczuk ale miałaś akcję, ja to bym pewnie spanikowała.
 
styna26 - odważnie z tą czerwienią, ale mi się bardzo podoba:-)
Moja daleka koleżanka chciała mieć całą czerwoną, właściwie to wręcz krwistą czerwoną, już prawie się szyła ale się bidulka rozmyśliła i miała tylko czerwone dodatki (korale, bransoletka, bukiet kwiatów) :-)
 
Zawsze marzyłam o ukazaniu mojego charakteru poprzez suknie, miły i łagodny z jednej strony i drapieżny i odważny z drugiej. A zresztą to moje ulubione kolory, mojej mamie i siostrze jak je pokazałam też się spodobały i uznały że mogę wzbudzić sensacje i skandal u co po niektórych gości, ale taka właśnie jestem. Szczególnie obawiam się reakcji strony mojego P bo moja rodzinka mnie zna i wie że ja jestem do tego zdolna tym bardziej że od dziecka mówiłam że będę miała czerwoną suknie ślubną, ale strona P jest bardzo tradycyjna, jego mama się spytała o suknie i jak jej powiedziałam to się za głowę chwyciła nie dość że nasza córka będzie na ślubie to jeszcze czerwona suknia.
 
Ostatnia edycja:
styna26, super ,że podobają ci sie takie niestandardowe suknie.W końcu to Twój dzień, masz wyglądać tak jak to sobie wymarzysz, poza tym odchodzi się już od typowych "białych bezów" już dawno:)
Moja była też niestandardowa, głównie z uwagi na swoją formę i długość, niektórzy się dziwili jak slyszeli, że krótka, ale jak zobaczyli to już bylo wiadomo ,że nie moglo być lepszej opcji:)
 
reklama
ok, styna na Twoją prośbę:D

fotka katalogowa, może zamieszcze w zamkniętym wątku niekatalogową:D

Ale pewnie Ci się nie przyda, wolisz takie bardziej bajkowe:) też mają swój wielki urok, a kolor dodaje im pieprzu.
 

Załączniki

  • pronovias-glass.jpg
    pronovias-glass.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 60
Do góry