reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

mam już dość cały dzień nic tylko oglądam dodatki: rękawiczki, welony, buty, biżuterie i nie wiem co chcę. Największy problem mam z rodzicami wiem że na podziękowaniu daje się jakieś upominki rodzicom a ja nie wiem kompletnie co to może być chcę aby było to śmieszne wzruszające i zarazem bardzo symboliczne.
Teraz muszę iść sprawdzić moje nóżki z kurczaka bo się pieką a mi od tego zapachu ślinka na lapsa cieknie, i mój P zrobi mi domowe fryteczki.
 
reklama
A ja dziś nie mam apetytu... jadłam rano śniadanie, potem w dzień parówkę a teraz zrobiłam sobie mieszankę owoców z jogurtem,żeby nie było,że nic nie jem. Cały dzień mam wrażenie pełnego aż za bardzo żołądka :(
Ufff nadrobiłam Was trochę...Spuścić Was na chwilę z oka to od razu produkcja idzie pełną parą.:)
Napatrzyłam się na suknie ślubne i się wzruszyłam...
 
Wciąż czuję że mam w środku żołądek, ale grypa żołądkowa przegrywa z zachciankami ciążowymi, źle się czuję żołądek boli a ja wciąż jestem głodna. To nienormalne. Mało tego mój P usmażył frytki z 1kg ziemniaków nałożył na jeden talerz i położył kurczaka, po czym powiedział zjedz ile dasz rade a ja skończę po czym poszedł coś na górę zobaczyć, 15 minut później zszedł i już chciał spytać gdzie kolacja jak zobaczył pusty talerz i moją minę która mówiła wciąż jestem głodna. Powiedział że teraz to i on zaczyna się obawiać o moją wagę i spytał czy na wieczór nie mogłabym zacząć jeść marchewek. A co to ja królik ja potrzebuję kalorii. Co do jelitówki to jeszcze mnie biegunka trzyma, ale ponieważ to wirus a nie zatrucie uznałam że mi fryteczki nie zaszkodzą.
 
Styna powiem ci szczerze, że wolałabym nie mieć biegunki, nie pozarażaj nas :-p Na samą myśl mnie tyłek boli...

A przy okazji tyłka. TZ ostatnio stwierdził, że mam nie chudnąć po ciąży bo taka podobam mu się bardziej i mam zajeb... murzyński tyłek :szok::-D:-D A ja już planuję jakie zielsko będę jeść od maja do września :-p Schudnę i będę mieć murzyńskie cycki :-D
 
Styna a ile dzisiaj wydaliłaś!! Trzeba nadrobić bo pasożycik potrzebuje:-D

Hope murzyńskie cycki to ja będe miała:-D zrobimy porównanie rulonów w gaciach i tego co było kiedyś jdrne:-D

Dzisiaj doszłam do wniosku z siostrą ze uda mi schudły:szok:
Ciekawe jak z wagą jutro u gina
 
Ostatnia edycja:
reklama
Poziomki wydaliłam dużo, ale wciąż jestem na dużym plusie, ja poprostu od ponad tygodnia jestem cały czas głodna, co noc się budzę i robię sobie jedzenie i to nie jakieś małe porcyjki tylko z 3 kanapki tak na luzie wcinam i zagryzam piernikami, jak tego nie zjem nie jestem w stanie spać. Od maja będę jadła te marchewki jak nic:-)
 
Do góry