reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

to ja na swoim slubie zaszalalam ;) miało być skromnie a wyszło dość okazale ;) ale kiedy ją przymierzyłam, wiedziałam, że nie ma opcji na inną ;)))

004.JPG
 
reklama
Wiedziałam że na was mogę liczyć od razu mi się humor poprawił. Sukni jeszcze nie mam bo kto wie jaki będę rozmiar wtedy nosiła??:dry: ale mam kilka fasonów upatrzonych i zdecydowałam się na szycie bo jednak jest taniej niż z salonu, a można dołożyć coś od siebie. Więc to są moje plany : Zobacz załącznik 316779Zobacz załącznik 316787Zobacz załącznik 316786Zobacz załącznik 316785Zobacz załącznik 316784Zobacz załącznik 316783Zobacz załącznik 316782Zobacz załącznik 316781Zobacz załącznik 316780Zobacz załącznik 316788

Powiedziałam kilka może trochę więcej, ale jak powiedziałam będę szyła więc zmienię kolory zamiast białego będzie ecru, a bordo zostaje tak jak jest.
fajne suknie...:tak: rozumiem że będziesz szyła którąś z tych.. jak tak to np mi sie najbardziej podoba ta z czerwonym paskiem pod piersiami(co obok na zdjęciu stoi bukiet) i ta z odkrytym brzuchem.. :tak:

bra i jaipur fajne te wasze kiecki ... wiadomo ze każdy ma inny gust..
ja jak będę brała kościleny - a będę to kupię coś w tym stylu (chodzi mi głównie o hgorset i tą siatkę na szyji a dłó mniej szeroki :-p :Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://images03.olx.pl/ui/1/89/80/23428980_4.jpg
albo coś takiego: Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.mojeciuchy.pl/entityfiles/pictures/offers/pic2/med_1136037.jpg
bo uwielbiam te z brązami , beżami itp od zawsze:-D
 
jaipur Bardzo sexi i zmysłowa, ja również oglądałam krótkie sukienki i nawet 2 mi wpadły w oko ale ta czerwień wygrała
350-581-home.jpgKrotkie_suknie_slubne_3710411.jpg

Bra śliczna suknia, musiałaś wszystkich położyć na kolana.
 
Kamcia, ta druga będzie fajnie leżeć na Tobie, właściwie na Twoich wydatnych... :))

hahaha:-D
wiesz to takie suche wzory , ale jeszcze nie znalazłam takiej co by mi po całości pasowała, no i musiałabym przymierzyć oczywiscie jak będzie na mnie wyglądać..
no ale na to jeszcze masmy czas;-)
jeszcze nawet daty nie ma :-D
ale napewno będzie coś takiego;-)

jestem ciekawa jak stynie wyjdzie jej sukienka:tak:
 
sytna nieźle z tym facetem dobrze że znaleźliście coś innego jakieś przeboje zawsze muszą być dobrze że teraz później pójdzie jak z płatka, a suknia piękna

psiaków nadal nie ma szukają ale nie ma śladu :-(
 
kamcia nie wiem jak ta pierwsza, ale widzę, że druga to emmi mariage, moja również była z tej firmy. mają pięęękne wzory.
 
reklama
styna- śliczne te sukienki masz bardzo fajny i oryginalny pomysł :tak: mam nadzieję że ta którą wyczarujesz z tych pomysłów powali wszystkich na kolana oczywiście pozytywnie :-)

Jaipur- też bardzo ładna sukieneczka i do Ciebie pasuje krótka bo Ty szczuplutka jesteś więc na pewno wyglądałaś ślicznie

Bra- WOW! bajkowo i pięknie :-)
Kamcia- Twoje typy też są super ta koronka wygląda świetnie
 
Do góry