reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

Kamcia Ty sie nie denerwuj, to tylko facet przecież. To to nie myśli zabardzo ;-) hehehe i przypomniał mi się kawał:
-Co jest najmniej wrażliwą częścią członka?
-Mężczyzna!

HAHAHAHHAHA sama prawda :p


Julisia na pewno wrócą psiaki. Poszły może za jakąś cieczkową suczką i niedługo wrócą.
 
Ostatnia edycja:
reklama
no to już wam mówię..
jak ostatnio sobie grał na ps3 to siedział do 2 w nocy , a wczoraj oglądaliśmy ten film masażyk itp... i mi ledwo po filmie zasnął:dry:
i dzis jak mówię że ma wstawac bo się wyspał skoro poszedł wcześniej spać;-) to do mnie miał pretensje że mu nie dam odespać:szok:
to się wkurzyłam że jak gra do 2 to sie wysypia , a tak to musi odespać... no i się zaczęło :crazy: że on mi kiedyś tez dał odespać , i wogóle... yhhhh
no masakra jakaś..
nie rozumiem tego że jak póxniej chodzi spać to wstaje wyspany a jak wcześniej to on jeszcze spać potrzebuje,.
i jeszcze mi się wytłumaczył że mu sie godziny przestawiły i nie może wcześnie zasnąć...(szkoda że i wcześnie wstać nie może):-p
to powiedziałam że chyba go ustawię jak Vi :-D że kolacja i spać wtedy wstanie o przyzwoitej porze... yhhhhh
i tak sie droczyliśmy ze 2 godziny:dry:
a teraz lata mi ze śniadankami do pokoju... picie nosi ... nawet za mnie zmienił małej pampka:-D bo ja zaczęłam to powiedział ze on to zrobi....
i chodzi , specjalnie mnie zaczepia żebym tylko z nim zagadała:tak:
i zrozum teraz facetów...
 
NIe Kamcia facetow nie zrozumiesz, ale poki sie staraja to jest dobrze. A oni jeszcze nie wiedza ze nie ma co wkurzac kobiety w ciazy, bo to nikomu na dobre nie wychodzi :)
Ja mam ostatnio super dni. Dalej pracuje w dwoch pracach, chodze na kawe z kolezankami, w domu porobione, ugotowane itd.
Dzis mezus ma urodzinki wiec przygotuje male party dla naszej trojeczki, ale szampanika to lyczka tylko wezme, ale co tam, nadrobie torcikiem :)
 
yaaa nie zrozumie się facetów:dry:

tyle że mi się zdaje że mój był bardziej wyrozumiały i wogóle , w pierwszej ciąży , a teraz to się zachowuje tak jakyb nie wiedział co ciężarnej dolega , i musze mu wszystko na nowo tłumaczyć , że np głowa mnie boli bo to i to..
musze poleżeć bo to i to,....:-p gorzej jak dziecku ,.
chociaż i tak nie ma nic przeciwko.. ale czasem mu odwala....:-D

adeczka 100lat dla męża;-)
 
Bardzo dziekuje w imieniu meza:)

Moj to ma czasem wieksze humory niz ja i wtedy mu to mowie, ze maruda i wiecznie niezadowolony a kiedys to byla moja cecha .
Z tym, ze ja jestem szczesciara, bo to malenstwo nosze w sobie i nawet jak mnie wkurza (moj maz oczywiscie, nie malenstwo)to mysle a mam cie gdzies...sa inne wazniejsze sprawy niz zepsuty humor faceta (jak np. moja ciaza :-))

Mam nadzieje, ze jednak dzis bedziemy mieli z mezusiem i Majunia fajny urodzinkowy wieczor.
 
yhhh nastukałam wiadomość i sie skasowała:wściekła/y:

no a pisałam że spadam na filmik i pobawić się z małą:-)

a faceci to czasem potrafią wkurzyć... choć na codzień może sie układac wszystko ok..
dziwni oni sa... haha

lecę i do późnije
 
Kamcia -wspolczuje nerwow, ale z tego co piszesz to nie jest tak zle:) Dobrze ze mezus wie ze narozrabial i probuje przeprosic i nadrobic :D
Julisia - psiak napewno sie znajdzie, ale wiem jakie to przykre, bo nam tez sie zdarzylo ze gandzia uciekla, ale na szczescie na drugi dzien sama wrocila:D
adeczka - zazdroszcze tortu i rownież skladam najlepsze zyczenia mezulkowi.

A ja juz po sniadanku i sprzataku jak zwykle sie garkow nazbieralo :dry:Zaraz biore sie za obiadek: ziemniaczki, kotlety schabowe i ogorki konserwowe mniam :)
Zaraz biore sie za obiad
 
heh z tymi facetami to tak jest :) mój M tez najpierw coś nabroi, zdenerwuje mnie, a później chodzi za mną i mnie wyręcza we wszystkim żebym się "odbraziła" ;))) ale dobrze, że potrafią zrozumieć , ze coś zrobili, bo ile jest takich elementów, co nie dosyc, że nabroją, to jeszcze oczekuja, że się ich przeprosi ;/
 
skad ja to znam hehe moj to dopieor potrafi podniesc mi cisnienie,a ze jestem nerwus to wysilac sie za bardzo nie musi, a potem lazi za mna jak pies za kielbasa i jeszcse bardziej mnie wkurza tym przylizywaniem, ale kocham go wlasnie za to :-D takie wtedy robi smieszne podchody zeby mnie przeprosic i udobruchac, ze pewnie jakbym mu kazala stopy wylizac to by to zrobil haha :-D
ale fakt, faceci to takie stworzonka, ze czasem naprawde ciezko ich zrozumiec ;)
 
reklama
styna pij elektrolity żeby się nie odwodnić i koniecznie trzeba zrobić coś z biegunką bo nie jest dobra w ciąży!!

Mandrzejczuk biedaku ale musiałaś mieć stresa:szok: dobrze że nie byłaś sama:tak:

Kamcia ja mam wrażenie że cały świat mi robi na złość:-p

A teraz opowieści z izby:
Zostałam zbadana ,gin zrobił usg szyjki i okazało się że trzyma się dobrze. Ponieważ mam jutro wizytę dali mi zastrzyk z nospy i posłali do domu.Oczywiście mam prowadzić oszczędny tryb życia:dry:
Mój gin mam zadecydować czy zostawić mnie w szpitalu na obserwacji czy nie.
Jutro tradycyjnie usg i wizyta-zobaczymy. Po tej nospie czuję się lepiej ale powiem Wam że pachwiny mnie ciągną:baffled:
Byłam bardzo zdziwiona (pozytywnie)połozną i ginem,zostałam spokojnie i dokładnie zbadana,wszystko miło super.
 
Do góry