reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

na mnie pora... D się już wykąpał... a obiecał mimasaż:rolleyes2: więc nie będę mogła pisac :-p

aa co do wczorajszego filmu ... to pezypomnijcie mi napisze jutro:tak:

miłej nocki :*
 
reklama
A właśnie miałam pisać,że chyba film do d***** skoro nawet o nim nie wspominasz.. No to poczekamy do jutra a raczej już do dzisiaj na recenzję.
PAPA ;***
 
Kamcia ciesze sie, ze wszystko dobrze u Was :*

Poziomki jestem myslami z Wami, bedzie dobrze, jest dobrze! :*

Milej nocki wszystkim, zeby jak najmniej strzelalo w kosciach - czego Wam i sobie zycze... :)
 
Poziomki wraca do domu, dostała zastrzyk w doopsko a co dokładnie to sama pewnie napisze jak wróci :-) Trzymanie kciuków się powiodło!
 
Witam się z wami trochę wcześnie, ale ja już od 2 nie śpię, chyba grypa żołądkowa mnie dopadła, nad kibelkiem władze przejęłam, a jeszcze wczoraj się cieszyłam, że już nie wymiotuje, a teraz to z dwóch stron mnie męczy. Do tego wszystkiego dzisiaj ma hydraulik przyjść spłuczkę naprawić, i jak mam kolesiowi powiedzieć, że może być ciężko, bo mam biegunkę:wściekła/y::baffled: P się śmieje że ta spłuczka ciąży nie wytrzymała bo i wymioty i moje sikanie ją przeciążyły. I aby nie było że mnie coś omija kręgosłup boli jak diabli, lenia mam już zakodowanego, a rozlewam wszystko co tylko wezmę do ręki, do tego ostatnio wodę na herbatę gotowałam przez 30 minut, i stałam nad czajnikiem i się wkurzałam, że tak długo a tylko na jeden kubek wody nalałam dopiero po 30 minutach uznałam, że jak załączę czajnik to możliwe że będzie szybciej :crazy:
Poziomki jestem z tobą, trzymam kciuki
 
Kiedy ten maj...

Hope - jakbym nie policzyla, to wychodzi mi ze za cztery miesiące:-p
A i tak dla poprawienia Twojego humoru moje samopoczucie tez nie najlepiej :D I nawet to za mam 23 lata mi nie pomaga.... Chyba choruja na to samo co Ty, bo mam podobne objawy. Wczoraj P musial mi mandarynki obierac, bo jak widzial jak ja to robie to sie za glowe zlapal... A chyba najgorzej to jak mam gdzies wyjsc i buty zimowe zalozyc, masakra Do tego od kilku dni nie moge spac, kregoslup ciagnie jak oszalaly.... Jakis mam kryzys swiatopogladowy, wszystko mi sie nie podoba, wszystko zle, do tego jakies ciagle mysli o bezsensie istnienia i marnosci ldzkiego zycia:szok: skad mi sie to bierze??? Także Hope nie jestes sama :D

Ale jak tylko zagladam do mojego magicznego pudelka i przekladam bodziaki z jednego konta w drugi humor mi sie poprawia:) To taki moj sposob na depreche. Juz nie moge sie doczekac, kiedy przytule moja Nadiunie :laugh2:

Gdzie ten P??? Pojechal zawiezc znajomego do pracy do grojca,nie ma go godzine a ja mam wrazenie ze pol dnia zleciala ale to dlatego ze w drodze powrotnej ma zrobic zaopatrzenie na sniadanie, ale mi w brzuszku burczy, a tu nie ma nic bo wczoraj wieczorem zjadlam wszystko co bylo do zjedzenia :zawstydzona/y:

styna - trzymaj sie, jak dobry hydraulik to spluczke w 5 min naprawi i bedzie po klopocie :)
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny :) Witam się pośniadaniowo z serniczkiem :)

Hope nie martw się, mi też ciągle coś strzyka i ciągnie i boli, a M się śmieje, że jak ja gdzieś wyczytam, że mogę odczuwać jakieś bóle to od razu je mam :-D

Dobrze, że poziomki nie zostawili w szpitalu, kciuki rzeczywiście się spisały na medal :-)

A ja mam pobojowisko w kuchni, ale jakoś weny na ogarnięcie tego syfu brak. Może za jakiś czas.
 
Witam witam:) Ale niespodzianka za oknem...znowu zima :wściekła/y: Już się cieszyłam że chodniki czyste,śnieg w większości się stopił,a tu du***!!!
Jakaś do niczego dziś jestem...wychodzi mi wczorajsze pucowanie chaty... w nocy kiepsko spałam bo mnie krzyż ciągnął i kurde dalej ciągnie, do tego jestem od godziny na nogach i jeszcze do końca się nie obudziłam.

Poziomki cieszę się że nie położyli Cię w szpitalu... Czekamy tu na Ciebie :)
 
Hej laski, wpadam znowu tylko na chwilke, bo zaraz do roboty...ale mialam wczoraj dzien to pieklnie mi sie poniedzialek zaczal...
przyszla klientka na poaznokcie siada zaczynamy robic i ona nagle, ze jej slabo zbladla jak sciana...polecialam po szklanke wody, daje jej a ona sie poklada na kanapie i mowi, ze zaraz zemdleje. To ja jej mowie zbey usiadla kolo okna na fotelu, a ja w tym czasie siluje sie z oknem zeby je otworzyc patrze, a ona fik i lezy na tym foteliku przechylona podlecialam zlapalam ja pod glowe zeby nie odjechala z tym fotelem a ona dostala drgawek wyciagnelo jej nogi na sztywno nagle puscilo i lezy bezwladna :szok: klepie ja po twarzy macham zeszytem i nic! Dobrze, ze byl u mnie tesc i montowal mi domofon i go zwolalam to wpoadl jak oparzony otworzyl okno na cala szerokosc buchnelo mroznym powietrzem i dziewczyna nagle sie obudzila, nawet nie byla siwadoma tego, ze zemlala...

Dziewczyny to byla akcja niczym z filmu ja nie wiedzialam co mam robic klepie ja po twarzy, a ona nic :szok: ale posiedzialysmy troche wypila ta wode i jej przeszlo, wyszla z domu bez sniadania i tak ja oslabilo...ale najadlam sie sgtrachu co nie miara...az boje sie reszty tygodnia, bo dzisiaj dopiero wtorek...
 
reklama
Mandrzejczuk to się strachu najadłaś, nie nastawiaj się proszę na to że cały tydzień będzie taki bo faktycznie tak będzie... Nie myśl o tym to na pewno tydzień zleci już bez niespodzianek :)
 
Do góry