reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Kamcia Ty sie nie denerwuj, to tylko facet przecież. To to nie myśli zabardzo ;-) hehehe i przypomniał mi się kawał:
-Co jest najmniej wrażliwą częścią członka?
-Mężczyzna!

HAHAHAHHAHA sama prawda :p


Julisia na pewno wrócą psiaki. Poszły może za jakąś cieczkową suczką i niedługo wrócą.
 
Ostatnia edycja:
reklama
no to już wam mówię..
jak ostatnio sobie grał na ps3 to siedział do 2 w nocy , a wczoraj oglądaliśmy ten film masażyk itp... i mi ledwo po filmie zasnął:dry:
i dzis jak mówię że ma wstawac bo się wyspał skoro poszedł wcześniej spać;-) to do mnie miał pretensje że mu nie dam odespać:szok:
to się wkurzyłam że jak gra do 2 to sie wysypia , a tak to musi odespać... no i się zaczęło :crazy: że on mi kiedyś tez dał odespać , i wogóle... yhhhh
no masakra jakaś..
nie rozumiem tego że jak póxniej chodzi spać to wstaje wyspany a jak wcześniej to on jeszcze spać potrzebuje,.
i jeszcze mi się wytłumaczył że mu sie godziny przestawiły i nie może wcześnie zasnąć...(szkoda że i wcześnie wstać nie może):-p
to powiedziałam że chyba go ustawię jak Vi :-D że kolacja i spać wtedy wstanie o przyzwoitej porze... yhhhhh
i tak sie droczyliśmy ze 2 godziny:dry:
a teraz lata mi ze śniadankami do pokoju... picie nosi ... nawet za mnie zmienił małej pampka:-D bo ja zaczęłam to powiedział ze on to zrobi....
i chodzi , specjalnie mnie zaczepia żebym tylko z nim zagadała:tak:
i zrozum teraz facetów...
 
NIe Kamcia facetow nie zrozumiesz, ale poki sie staraja to jest dobrze. A oni jeszcze nie wiedza ze nie ma co wkurzac kobiety w ciazy, bo to nikomu na dobre nie wychodzi :)
Ja mam ostatnio super dni. Dalej pracuje w dwoch pracach, chodze na kawe z kolezankami, w domu porobione, ugotowane itd.
Dzis mezus ma urodzinki wiec przygotuje male party dla naszej trojeczki, ale szampanika to lyczka tylko wezme, ale co tam, nadrobie torcikiem :)
 
yaaa nie zrozumie się facetów:dry:

tyle że mi się zdaje że mój był bardziej wyrozumiały i wogóle , w pierwszej ciąży , a teraz to się zachowuje tak jakyb nie wiedział co ciężarnej dolega , i musze mu wszystko na nowo tłumaczyć , że np głowa mnie boli bo to i to..
musze poleżeć bo to i to,....:-p gorzej jak dziecku ,.
chociaż i tak nie ma nic przeciwko.. ale czasem mu odwala....:-D

adeczka 100lat dla męża;-)
 
Bardzo dziekuje w imieniu meza:)

Moj to ma czasem wieksze humory niz ja i wtedy mu to mowie, ze maruda i wiecznie niezadowolony a kiedys to byla moja cecha .
Z tym, ze ja jestem szczesciara, bo to malenstwo nosze w sobie i nawet jak mnie wkurza (moj maz oczywiscie, nie malenstwo)to mysle a mam cie gdzies...sa inne wazniejsze sprawy niz zepsuty humor faceta (jak np. moja ciaza :-))

Mam nadzieje, ze jednak dzis bedziemy mieli z mezusiem i Majunia fajny urodzinkowy wieczor.
 
yhhh nastukałam wiadomość i sie skasowała:wściekła/y:

no a pisałam że spadam na filmik i pobawić się z małą:-)

a faceci to czasem potrafią wkurzyć... choć na codzień może sie układac wszystko ok..
dziwni oni sa... haha

lecę i do późnije
 
Kamcia -wspolczuje nerwow, ale z tego co piszesz to nie jest tak zle:) Dobrze ze mezus wie ze narozrabial i probuje przeprosic i nadrobic :D
Julisia - psiak napewno sie znajdzie, ale wiem jakie to przykre, bo nam tez sie zdarzylo ze gandzia uciekla, ale na szczescie na drugi dzien sama wrocila:D
adeczka - zazdroszcze tortu i rownież skladam najlepsze zyczenia mezulkowi.

A ja juz po sniadanku i sprzataku jak zwykle sie garkow nazbieralo :dry:Zaraz biore sie za obiadek: ziemniaczki, kotlety schabowe i ogorki konserwowe mniam :)
Zaraz biore sie za obiad
 
heh z tymi facetami to tak jest :) mój M tez najpierw coś nabroi, zdenerwuje mnie, a później chodzi za mną i mnie wyręcza we wszystkim żebym się "odbraziła" ;))) ale dobrze, że potrafią zrozumieć , ze coś zrobili, bo ile jest takich elementów, co nie dosyc, że nabroją, to jeszcze oczekuja, że się ich przeprosi ;/
 
skad ja to znam hehe moj to dopieor potrafi podniesc mi cisnienie,a ze jestem nerwus to wysilac sie za bardzo nie musi, a potem lazi za mna jak pies za kielbasa i jeszcse bardziej mnie wkurza tym przylizywaniem, ale kocham go wlasnie za to :-D takie wtedy robi smieszne podchody zeby mnie przeprosic i udobruchac, ze pewnie jakbym mu kazala stopy wylizac to by to zrobil haha :-D
ale fakt, faceci to takie stworzonka, ze czasem naprawde ciezko ich zrozumiec ;)
 
reklama
styna pij elektrolity żeby się nie odwodnić i koniecznie trzeba zrobić coś z biegunką bo nie jest dobra w ciąży!!

Mandrzejczuk biedaku ale musiałaś mieć stresa:szok: dobrze że nie byłaś sama:tak:

Kamcia ja mam wrażenie że cały świat mi robi na złość:-p

A teraz opowieści z izby:
Zostałam zbadana ,gin zrobił usg szyjki i okazało się że trzyma się dobrze. Ponieważ mam jutro wizytę dali mi zastrzyk z nospy i posłali do domu.Oczywiście mam prowadzić oszczędny tryb życia:dry:
Mój gin mam zadecydować czy zostawić mnie w szpitalu na obserwacji czy nie.
Jutro tradycyjnie usg i wizyta-zobaczymy. Po tej nospie czuję się lepiej ale powiem Wam że pachwiny mnie ciągną:baffled:
Byłam bardzo zdziwiona (pozytywnie)połozną i ginem,zostałam spokojnie i dokładnie zbadana,wszystko miło super.
 
Do góry