reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

u mnie bigos, kapusta z grochem , sernik , piernik , 2 rolady makowe, jedna sałatka, sos grzybowy , ryba po grecku, susz już gotowe :-p
jeszcxze trochę zostało:-D ale sie nie martwię bo do jutra zdążymy;-)
 
reklama
ViKamciaG Ja juz tez mam zrobiony bigosik;).. i robiłam kapuste z fasolą :tak:
ja za dużo nie robię, bo sporo potraw przywiezie teściowa:tak: robię to co umię.. bo tak w gotowaniu to u mnie kiepsko..
Powoli się uczę:sorry2:
 
ViKamciaG Ja juz tez mam zrobiony bigosik;).. i robiłam kapuste z fasolą :tak:
ja za dużo nie robię, bo sporo potraw przywiezie teściowa:tak: robię to co umię.. bo tak w gotowaniu to u mnie kiepsko..
Powoli się uczę:sorry2:
paulineczka u mnie musze zrobić wszystkie potrawy , bo za granicą rodzinki nie mamy;-)
więc jakoś powoli sie daje rade, mąż mi pomaga , wczoraj sałatke za mnie odwalił:-p hihi a ja siedziałam z pewną koleżanką na gg:-D

Kamcia to pewnie ten "mikołaj" co w nocy po piętrze buszował ugryzł Cię w tyłek, a Ty na skurcz zwalasz :-p:-p:-p:-D
No i gdzie moje rolady???:-p:-D
haha no chyba chyba :-D
rolady... czekają :-p
zrobiłam ładne polewy... i teraz tak apteycznie wyglądają ze sama mam ochotę już zjeść:-D
później wstawię fotkę to się poczęstujesz:-D
a teraz jadę zawieść prezenty dla siostrzeńców;-)

 
ViKamciaG No to jedna potrawa z głowy.. Mąż ciebie wyręczył...:-) No to jak się jest z dala od rodziny to pewnie trzeba samemu robić:-)

Okey.. Ja uciekam, bo mój Ł wrócił z pracy i czas pojechać na ostatnie zakupy..:tak:
Do usłyszenia :-)
 
Ja też już w miare do świąt przygotowana. :-) Dziś jak robiłam bigos to chyba z połowe wyjadłam cały czas sprawdzałam niby jak smakuje, co jeszcze dodać i takim sposobem chyba ze 3 talerze juz zjadłam :-D
 
witam majowe zapracowane przy garach mamusie wiecie co w tym roku faktycznie siły witalne nie takie , ale zapachy wynagradzaja mi mój trud :)
Witaj Paulineczka
 
reklama
Do góry