reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Dzięki koleżanki za wsparcie. Już lepiej. Trzeba było się poruszać. Boję się co prawda jeść ale damy radę. Teraz mam kongo w domu na dwa fronty bo mi kują ścianę w kuchni i kawałek w łazience. Wesoło jest bo są już straty. ciekawe co dalej będzie.
 
reklama
dziewuszki ja jeszcze chciałam przypomniec co do listy majowych dzieciaczków ...
mam uzupełniające wiadomości prv od :
karolq
klaudusiaNK
koniczynka_00
zanka
jaipur
mlodamamusia18
marttini

pozostałe krórych nie wymieniłam , piszcie prv do mnie z uzupełnieniem danych,....
jutro będę dopisywac listę ...pewnie wieczorkiem:tak:
mam nadzieję że jeszcze kilka wiadomości dostanę;-):-D
Ps fajnie by było jakbyście mi dopisywały dzień porodu np 10 albo 29 żebym nie musiała szukac od góry do dołu nicku :)


 
Ostatnia edycja:
Cześć Dzwiewczyny :-)

Niesamowite historie przeżyłyście. Mi się też taka zdarzyła jak jechałam z bratem do UK celicą, samochód ang., już powypadkowy -mojego brata mało tir nie zmiótł, skończyło się na tym że z moim bratem ok a drzwi kierowcy zmiażdżone i już się nie otwierały. W każym razie wysiadło nam to cudo w Niemczech, pomogli polscy tirowcy, tak byśmy tam utknęli.

Jestem dziś po Wigilii biurowej, niby mało zjadłam, a ledwo żyję, tak mnie brzuch boli. Właśnie wypiłam herbatkę na trawienie i jakoś da się wytrzymać. Jeszcze przede mną wigilia w labie oraz w domu. Nie wiem jak to przeżyję.
 
nie to podobne do gorącego kubka można robić na ciepło i zimno super truskawkowy wciągnięty został jeszce leśny:-) Ja kupilam je w Tesco tam gdzie ciasta budynie itp
 
reklama
Do góry