reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

Dzięki koleżanki za wsparcie. Już lepiej. Trzeba było się poruszać. Boję się co prawda jeść ale damy radę. Teraz mam kongo w domu na dwa fronty bo mi kują ścianę w kuchni i kawałek w łazience. Wesoło jest bo są już straty. ciekawe co dalej będzie.
 
reklama
dziewuszki ja jeszcze chciałam przypomniec co do listy majowych dzieciaczków ...
mam uzupełniające wiadomości prv od :
karolq
klaudusiaNK
koniczynka_00
zanka
jaipur
mlodamamusia18
marttini

pozostałe krórych nie wymieniłam , piszcie prv do mnie z uzupełnieniem danych,....
jutro będę dopisywac listę ...pewnie wieczorkiem:tak:
mam nadzieję że jeszcze kilka wiadomości dostanę;-):-D
Ps fajnie by było jakbyście mi dopisywały dzień porodu np 10 albo 29 żebym nie musiała szukac od góry do dołu nicku :)


 
Ostatnia edycja:
Cześć Dzwiewczyny :-)

Niesamowite historie przeżyłyście. Mi się też taka zdarzyła jak jechałam z bratem do UK celicą, samochód ang., już powypadkowy -mojego brata mało tir nie zmiótł, skończyło się na tym że z moim bratem ok a drzwi kierowcy zmiażdżone i już się nie otwierały. W każym razie wysiadło nam to cudo w Niemczech, pomogli polscy tirowcy, tak byśmy tam utknęli.

Jestem dziś po Wigilii biurowej, niby mało zjadłam, a ledwo żyję, tak mnie brzuch boli. Właśnie wypiłam herbatkę na trawienie i jakoś da się wytrzymać. Jeszcze przede mną wigilia w labie oraz w domu. Nie wiem jak to przeżyję.
 
nie to podobne do gorącego kubka można robić na ciepło i zimno super truskawkowy wciągnięty został jeszce leśny:-) Ja kupilam je w Tesco tam gdzie ciasta budynie itp
 
reklama
Do góry