reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

reklama
Dziewczyny dzięki za dodanie odwagi, skoro tak dużo z Was obcina włosy, to i mi się uda :-)

Basiekk - gratulacje. Ja w zeszłym roku skończyłam podyplomówkę z chemii, sporo było pracy, ale się udało. Trzymam kciuki byś ze wszystkim zdążyła :-)

Melia trzymam kciuki!
 
Ostatnia edycja:
Witam:-)

Basiek gratuluje obrony :-):happy2:

Ja dzisiaj narobiłam gar pomidorowej... Mmmmm pycha dwie miseczki zjadłam i nie starczyło miejsca na drugie:-D

Dzidziuś robi mi dzisiaj rewolucje w brzuszku... Najpierw jakieś przeciąganie a potem kopniaki na zmianę:-) CUdownie:-D

A poza tym plecy mnie bolą:-(
 
Do mnie też przyjeżdżają włosy robić jak znajde fote siory z irokezem to Wam wstawie:tak:

Futrzaczek Gabi ma 2 lata i 2 miesiące

Basiekk WIELKIE GRATKI teaz możesz spokojnie skupić sie na sobie:tak:
 
reklama
Hej już jesteśmy, z dzidzią wszystko w jak najlepszym porządku, waży jakieś 300g i fajnie się ruszał podczas badania. Szczegóły napisze na Wizytach, ale to jutro bo mnie potwornie głowa boli i idę spać. Buźki Mamuśki
 
Do góry