reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

ja tez strzyżę mojego maszynka...pamiętam moje początki - rzeczywiscie smieszne fryzury wychodzily...hehehe...z tyłu to prawie jak od linijki :-)

Czasu coraz mniej do świąt ,a ja nie mam jak kupić prezentu dla męża...za późno na zakupy przez net, a sama do sklepu się nie wybiorę, ze względu na moje ostatnie dolegliwości.....i co tu robić????? :-(

Agaf.....mój układ moczowy tez mi ostatnio dokuczał....dzis ide do lekarza...zobaczymy co dalej...
 
reklama
dziewczyny mam pilnie pytanko..

zna się któraś na drukarkach ???
chciałam wydrukowac kilka zdjęć... ale niestety wychodza mi zamiast żywe kolorki to takie poszarzałe:baffled: nie wiem czemu...
wcześniej miałam normalne a nic nie zmieniałam w opcjach...gdzie można dostosowac kolorki???
 
Kamcia może w opcjach drukowania ustaw sobie drukowanie zdjęć, zawsze to lepsza jakość będzie. I może spróbuj dać prędkość druku jakąś najlepszą
 
Kamcia takie kolorki mogą być spowodowane kończącym się tuszem, wiadomo na zdjęcia dużo się go zużywa więc sprawdź poziom tuszu.
 
Kamcia może w opcjach drukowania ustaw sobie drukowanie zdjęć, zawsze to lepsza jakość będzie. I może spróbuj dać prędkość druku jakąś najlepszą
dałam ... dałam najlepszą jakość , i ustawienia ze drukuję zdjęcie i oczywiście papier fotograficzny mam...
a zdjecie wyszło , jak miałam małą w jasno różowej sukience na białym tle , to wyszła mi bardzo różowa taka prawie aż czerwona, a tło z tyłu wyszło takie błękitno liliowe:dry: a twarz pozszarzała:-(
a musze wydrukować na już bo wysyłam mojej babci do pl...:-(


co do obcinania facetów to ja mam wprawę...
tutaj obcinam D i kumpli.. w iroceza, na żołnierza , na łyso jakieś cieniowania.. wszytsko;-)
jak znajdę jakies foty z tych co ocalały to wam wstawię:-D
 
Ech objadłam się chipsami, a muszę coś zjeść normalnego, bo całe popołudnie będę poza domem. Idę się kąpać i szykować powoli na wizytę :)
 
reklama
mam drukarkę HP DESKJET F2480
tyle że teraz to mi się zdaje że to sa opcje w laptopie mojego D a nie w drukarce :dry:
bo ostatnio drukowałam na moim kompie zanim się posuł..
tuszu mam ponad połowę... więc nie jest mało...;-)
ale może jeśli to jednak drukarka to sprawdzę jeszcze raz :tak: a jak nie to późńiej zacznę kominować z opcjami kompa choć tez się nie znam na jego Dell-u ja miałam acera
 
Do góry