reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Hejka :-)

Najpierw usprawiedliwię się za wczoraj :-p
Otóż w sobotę jednak nie pojechaliśmy na zakupy bo D wrócił o 19 tak więc zakupy przypadły na niedzielę. I tak jak wyszliśmy z domciu o 10 to byliśmy po 20 :rofl: a i tak nie wszystko kupione ciąg dalszy pewnie dziś. :tak:

Dzisiaj rano atakowałam sklepy mięsne bo w czwartek mamy wędzenie i musiałam kupić szyneczkę i udało się choć nie było łatwo bo wszędzie były płaty a ja chciałam kulkę. Kupiłam dwie będzie na Święta i Nowy Rok a mój d cudownie wędzi więc już mi ślinka cieknie! :-D
Mój łobuziak śpi a ja zacznę coś pichcić przygotuję już sobie rybkę po grecku i rybkę w occie no i obiadek w między czasie machnę.

poziomki- nie bardzo potrafię odczytać wiek Gabi z Twojego suwaczka :sorry2::confused:
ale fajnie że dzieciaczki są w podobnym wieku tak jak i dombar to zawsze coś będziemy mogły zaradzić
melia- zdradź co to za sklepik ? może i ja jeszcze cosik bym tam wypatrzyła
 
reklama
Cześć kochane :-)
Nie było mnie kilka dni - nie wiem jak nadrobię zaległości. Ale jakoś trzeba.
Miałam mega intensywne dni ostatnio. Musiałam szybko skończyć pisać pracę na studia podyplomowe więc wracałam do domu po pracy na 16 i siadałam przed kompem i tak pisałam do 23 lub 24. A w sobotę miałam obronę. Udało się obroniłam na 5 :-) i mam już święty spokój.
Na razie nie zaczynam kolejnej podyplomówki teraz mój czas ten który mi pozostanie czyli po pracy na etacie poświęcam dzidzi w brzuszku, mężowi i oczywiście sobie :cool2:
A od dzisiaj zaczynam przygotowania do świąt - trochę późno bo nie miałam jak wcześniej ale lepiej późno niż wcale. Miłego dnia wszystkim ;-)
 
Futrzaczku sklep Maternity Moda Ciążowa (nick na allegro MaternityWroclaw) ul. Oławska 18 i jeszcze gdzieś na Kościuszki jest podobno i też na allegro mają, ale coś ich nie mogę znaleźć. Tak coś mi się kojarzy, że jest gdzieś w okolicy placu Kościuszki, ale w tej ulicy gdzie D jeździ. Ale nie jestem pewna.
 
Motylku jak byłam dzieckiem to miałam wiecznie problemy z piaskiem ale jakoś to wszystko ucichło aż do teraz :-( Lekarz właśnie tak mi kazał brać no-spe w razie czego a potem da mi jakieś leki, nie dał mi teraz bo mówię 10 dni temu brałam antybiotyk i trochę tego byłoby za wiele, muszę zregenerować organizm.
Co do strzyżenia to kwestia wprawy ja jak zaczynałam to tylko jena długośc cała głowa a teraz cieniowanie al`a bekhamy itp idzie samo trzymam kciuki!
 
basiekkk- Gratulacje ! teraz już same przyjemności! miłych przygotowań do Świąt :tak:
melia- hmm to nie moje okolice bo ja ze Śródmieścia jestem ale daj znać jak coś będzie ciekawego :tak: a na allegro też spróbuje poszukać
 
reklama
Do góry