reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Dziewczyny nie martwcie się, jak trzeba to ja Was pomaluje :):):)

Agaf to nie wesoło z tymi bakteriami:( dziwi mnie że lekarz ma takie podejście i nie kazał przyjść teraz, bo przecież do kolejnej wizyty mogłabyś to już trochę czym innym podleczyć!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja dlatego, że sama to się maluję na co dzień, ale marzy mi się coś wypasionego na Sylwestra - oddam się w profesjonalne ręce. Jeden problem jest taki, że udało mi się wcisnąć na 14 a do 15.30 pracuję. Będzie trzeba trochę uciec ;)
Uznałam że chociaż chcę być ładnie wymalowana skoro ani kiecki nowej ani nic nie mam, a zakładam taką w której nie będę wyglądać jak nieszczęście - jedyną luźną w brzuchu.
 
Mi już to minęło. Do kibelka wstaje już tylko raz w nocy około 4tej i normalnie zasypiam,ale wybudza mnie budzik mojego M!!!!!!!! On ostatnio zanim wstanie to 5 drzemek hałasuje. Ja się rozbudzę, powydzieram się i wtedy on wstaje, za to ja nie mogę zasnąć!:(
 
Dziewczyny znalazłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahahahahahah znalazłam książeczkę zdrowia Borysa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale się cieszę, z miesiąc jej szukałam i w końcu znalazłam za biurkiem. Wlazłam pod nie bo musiałam za kompem odkurzyć i stwierdziłam, że jakoś tak mocniej tam posprzątam i jest :) Fantastycznie, w końcu mogę iść do weta, bo nam się szczepienie skończyło z miesiąc temu :)
 
Agaf - nie miałaś nigdy wcześniej problemu z kamicą nerkową?? Ja niestety znam ten temat na wylot, bo kiedyś miałam prawie centymetrowy złóg...masakra, no i połowa rodziny u mnie ma z tym problem. Ja miałam kamień właśnie ze szczawianów wapnia - ostre dziadostwo :/
Te bakterie możesz mieć od tego, że piasek podrażnia kanaliki nerkowe, albo jeśli jest już dalej w moczowodzie, to jego nabłonek i wkrada się infekcja, o co nietrudno w tej sytuacji. Przede wszystkim dużo pij, najlepiej wody nisko zmineralizowanej, do tego zakwaszaj środowisko, czyli dużo cytrusów, żurawina - super na infekcje układu moczowego. No i lekarz pewnie zapisze Ci leki, niektóre można brać w ciąży. W razie bólu - No-spa - rozkurcza kanaliki nerkowe i piasek może sie wydostać z moczem dalej. To jest właśnie to, czego się zawsze obawiam, zwłaszcza teraz w ciąży, ale na razie mam spokój - nic mnie nie boli, więc chyba kamyszek się nie tworzy...woda, woda i jeszcze raz woda - najlepsze lekarstwo ;). Trzymaj się:)
 
Witajcie Majówki :-)

Ja dziś rano po weekendzie, to nie mogłam się podnieść, zero energii. Przynajmniej w pracy w miarę spokojnie, udało mi się Was nadrobić.
Impreza nie wypaliła - organizator odwołał. Pojechaliśmy za to do centrum handlowego. Kupilismy ostatnie prezenty, w tym ja w końcu kupiłam coś dla męża - maszynkę do strzyżenia. Nie wiem czy sobie poradzę przy ścinaniu, najwyżej na początku będzie chodził w ciekawych fryzurach ;-)
Odnośnie spania, to u mnie różnie z tym bywa. Wczoraj od 20 mi się spać chciało, a jak się położyłam o 23 to mi przeszło. Niestety nadal wstaję w nocy do kibelka i czasami nie mogę zasnąć.

Alex trzymaj się do środy już niedaleko. Wspaniale, że Twój będzie przy Was :-)
 
ypra ja swojego M strzygę juz kilka lat i o ile Twój nie chce jakoś zróżnicować długości, że na górze dłuższe a przy karku krótsze to nie powinnaś mieć z tym problemu. Ja M strzygę mniej więcej co 10-14 dni, więc też zainwestowaliśmy w lepszy sprzęt i już nam się ze trzy zwróciły. Bo mój to ma tak, że jest łysy na czubku, a włosy rosną mu dookoła jak u mnicha i ścina to dookoła :-D
 
reklama
ypra spoko, my mamy tą maszynkę i oprócz mojego z tym utrapienia to nic trudnego. Mojemu niestety dosyć szybko włosy odrastają i to gęste i mocne więc napracować się trzeba, ale ogólnie opłaca się to bardzo.
 
Do góry