reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
ja nawet obiadu nie robiłam:-D mąż zrobił rybke w cieście:tak:

a ja co dzisiaj zrobiłam... hmmm
makijaż... haha
aaa pochowałam zabawki małej które porpzrzucała po swojej sypialni..
znaczy powrzucałam do jej kufra:-p
osz co za wysiłek:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
A my wybyczyliśmy się rano, zjedliśmy śniadanie, popstrykaliśmy po tw z solennym postanowieniem, że zaraz ogarniemy chałupę i zaczęliśmy oglądać film, potem kompciu i wypad po zakupy i prezenty na śląsk więc zmęczyłam się nawet maszerowaniem po sklepach. Kupiliśmy prezenty dla Pauliny i oszczędziliśmy na nich jakieś 50 zł. kupując w realu a nie obok w smyku :D Tam zdzierają! Jakbyśmy chcieli kupić jeszcze kolejne pudełko kolejki Tomka (nie kupiliśmy bo nie mamy zwrotnicy i nie byłoby jak podpiąć) to oszczędzilibyśmy kolejne 100 zł. W realu 99 a w smyku 199
 
No tak, pierogi ugotowane, mrożą się, ciasto na pierniki dojrzewa, aukcja śpioszka wygrana, co by tu robić... Nic a nic nie chce mi się spać, tradycyjnie (co się dziwić, wstałam o 13). Może się przygotuję na jutrzejsze USG, a nóż widelec lekarz będzie bezczelny :-p:-D
 
napewno dziecko:-D

hope powidzenia na jutrzejszych badaniach:tak:

poziomki mi się przypomniało , pisałas raz o 2 tematach żywieniowych , ja wcześniej łączyłam 2 ale jak pisąłas to szukałam i nie znalazłam .. Tobie chodziło o te co już zostały połączone??
czy inne jakieś a ja slepa jakas jestem???:-p
 
reklama
Dzień Dobry Złotka :)
Witam porannie, ale z nienajlepszym humorkiem, bo potwornie mnie mdli. Może jak zjem śniadanie to mi przejdzie. Naprodukowałyście stron to do śniadania poczytam i nadrobię :)

Uff nadrobiłam :)

Alex wszystko będzie dobrze z dzidzią, nie martw się i bądź dobrej myśli, trzymam kciuki tak jak reszta majóweczek :) I ściskam mocno :)

Dziewczyny, czy Wy spać nie możecie? :-D Ja o 21.30 to już często śpię, a na pewno leżę już w łóżku i czekam na sen :-)

Dziś na 16 mam USG połókowe i zaczynam się mocno stresować. Od kilku dni naxhodzą mnie jakieś głupie myśli i jeszcze M się też stresuje i mi to wcale nie pomaga :dry:

Muszę odgruzować pokój bo po weekendzie to można się zabić idąć do łazienki. Ja nie wiem jakim cudem w sobotę było ok a dziś jest jak po wybuchu bomby jakiejś. Prasowania jak zwykle mam górę, ale to gdzieś w międzyczasie porobię, najpierw ten cholerny syf w pokoju. Jakieś pobojowisko tu mam :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Do góry