reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Jolek27 fajnie że już półmetek, juz tylko "z górki" w cudzysłowiu bo z coraz większym brzusiem to wiele rzeczy pod górkę :-D
A my już mamy śliczną dużą choinkę, synuś chodzi dumny i w każdym sklepie powtarza że on ma duuużą choinkę.
 
reklama
Hej Kochaniutkie :-) Zaraz Was lecę nadrobić a teraz coś napiszę od siebie;-)

Ja we wtorek przeżyłam coś cudownego Moje Maleństwo mnie kopnęło ale tak, że aż mi brzuch podskoczył, podobnie było w środę w nocy (chyba przez to, że położyłam się trochę na brzuchu bo tak cudownie zaczęło pukać). Natomiast wczoraj jak brałam kąpiel też mnie pokopał (cały brzuch skakał z lewej strony) i dzisiaj rano to samo i udało mi się wyczuć pod ręką To jest cudowne i coraz częstsze tylko jeszcze Misio nie może trafić bo albo go nie ma w domku tak jak dzisiaj rano albo jak już doleci to cisza ale doczeka się tak jak ja się doczekałam:-):-)

Ja od rana wysprzątałam całe mieszkanko tylko nie pozmywałam jeszcze ale mam uczulenie na ręku i zastanawiam się czy pozmywać czy to Miśkowi zostawić...
Zaraz będę zajadać arbuza i umyje sobie śliweczki.:-)
Od Teściowej dostaliśmy całą siatkę słodkości ajjjj:-D:-)
 
86ania86 - problem w tym ze nie lubie chodzic na zakupy :D:D no ale z czasem sie pewnie zapelni...

Misia - zmywanie zostaw mezowi, a sama zabierz sie za te slodkosci :D
gratuluje komunikacji z dzidzia :-) moja jeszcze cicho siedzi :zawstydzona/y:
 
Misia89 no super:) ja narazie delikatnie czuje moje malenstwo:) ale codziennie (np. teraz gdy tu pisze, wierci sie niesamowicie:)), teraz tylko wlasnie czekam na z mezem by i On mogl poczuc :)
 
No troszkę Was nadrobiłam:happy2:

Madrzejczuk trzymajcie Siostre przy sobie i naprawdę współczuję:-( Teraz może być już tylko lepiej i tego jej życzę!

Ja dzisiaj się dobrze czułam i wysprzątałam całe mieszkanko i w końcu pozmywałam:-p;-)
Firanek przed świętami nie pierzemy bo i tak piorę parę razy w roku a u nas nikt nie pali więc są ładne i nie ma potrzeby ich prać teraz... :tak:
A mam nadzieje, że zaraz po nowym roku się wyprowadzimy i firanki będziemy nowe kupować:-) bo przed nowym rokiem chyba się nie uda ale może będziemy mieć prezent nowo roczny i jednak się uda:-):-) także możecie trzymać kciuki.

Współczuję bólu zębów ja na razie nie mam takich problemów i mam nadzieje, że nic się nie zadzieje...

Hope mnie też strasznie boli kręgosłup a dzisiaj po sprzątaniu masakra... Liczę na jakiś masaż jak Misio wróci:-p:-)
 
Misia a od czego ty masz to uczulenie?

Ja dziś też troche ogarnęłam ale tak z grubsza, bo przez ostatnie 3 dni nie miałam mocy. Od jutra mam zamiar tak bardziej świątecznie sprzątać bo chce w końcu ozdoby świąteczne wyciągnąć :):)
 
Mam atopowe zapalenie skóry więc mogę mieć na wszystko. DOdatkowo na olejek goździkowy i na nikiel...
My ozdoby świąteczne kupujemy nowe w tym roku:-)
 
Witam wieczorową porą:-)
Ja dziś też postanowiłam zrobić porządki takie świąteczne, przyszła popołudniu Pani do mycia okien, wieszania firan, babcia zabrała Madzie do siebie i jakoś ogarnęłam chałupkę choć teraz padam na pysk:tak:
Misia gratuluję namacalnego kontaktu z dzidziusiem:-D
Idę poczytać pozostałe wątki:-)
 
reklama
Do góry