reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witam, ja dzis od rana w kiepskim nastroju, ciagle placze z byle powodu:-( niech ten dzien sie juz skonczy....
Misia gdzie Ty o tej porze roku dostałaś arbuza??? Strasznie go lubie ale nigdzie moge dostac:(A jak juz byl niedawno w markecie simply to sie strasznie napalilam ale okazal sie strasznie niedobry nieslodki i suchy :((
 
reklama
Uff dziewczyny nadrobiłam całe dwa dni. Wczoraj nawet chwili nie miałam na komputer. Od południa biegałam po sklepach jak z piórem w tyłku, bo chyba się nie chwaliłam ale moja córcia w przedszkolu na jasełkach Maryją była i wczoraj musiałam jej sukienkę kupić jakąś białą. Więc tradycyjnie na szmatach kupiłam "dorosłą" i przerabiałam. I nie byłoby źle gdyby mi się o godz. 19 ostatnia igła w maszynie nie złamała. I musiałam wszystko ręcznie dokańczać. A dzisiaj jeszcze chciałam zrobić bombki "karczochy" bo w przedszkolu kiermasz świąteczny jest i fajnie jakby każdy coś dał na sprzedaż.
Wczoraj kupiłam sobie leginsy i dwie tuniki, miały być na prezenty (dla mnie oczywiście - sama mam sobie wybrać co chcę) ale jedną już użyłam na dzisiejsze jasełka. W ogóle to u mnie na jednej ulicy są dwa fajne sklepy: Pepco - pisałyście o tym i Textil Market. W tym drugim zawsze kupuję skarpetki dla siebie i Pauliny, rajstopki, leginsy takie grube po 9.99 (tylko wzór głupi). Fajne rzeczy tam są i baaardzo tanie. I wcale nie chińszczyzna bo głównie polskie firmy. A rajstopki np. firmy Wola za 3-4 zł. Nakupiłam sobie też fajnych majciochów, z bawełny, bokserki i figi takie wycięte (bo u mnie w szufladzie tylko koronkowe stringi), różne kolory po 2,99 od sztuki.
Jutro albo pojutrze brykamy po choinkę. Najlepsze, że u mnie okna dalej nie pomyte. Łazienka też nie ruszona jeszcze ale we wtorek mają i montować wodomierze więc i tak syfu narobią bo muszą powiększyć otwór rewizyjny w kafelkach, żeby się dostać do zaworu i zamontować. Zachciało im się. Ale administracja nam funduje radiowe za darmo, więc żal nie skorzystać, zwłaszcza że za chwilę chcemy to mieszkanie sprzedać. W każdym razie nie mam motywacji sprzątać łazienki tak jak lubię, z czyszczeniem fug bo i tak zadeptają i nasyfią. Dobrze, że Świąt u siebie nie robię bo nawet nie wiem czy zdążymy wysprzątać. A prezenty... szkoda gadać. Dobrze, że większość to rzut beretem od domu do kupienia tylko zebrać się trzeba. No ale z czym tu szaleć jak mój A dopiero w środę wypłatę wziął. Jejku, za tydzień to będziemy objedzone już po Wigilii a jeszcze niedawno pisałyśmy, że do świąt ponad miesiąc i trzeba jeszcze poczekać, aż maluchy płeć na Święta zdradzą. Dobrze, że my kobitki wclae się nie starzejemy w takim tempie hihihi.
 
mnie nie było , wysyłałam paczkę , później do banku wpłacić kasę...
i załapaliśmy się na Mikołaja:-D takiego prawdziwego , jeździł po miescie bryczką a za rena służył mu koń:-p taki w sumie kuc;-)
Vicky dostała od niego prezent , torebeczkę słodyczy:-) wogóle rozdawał dzieciom wszystkim:tak:
fajnie tak;-)
a teraz wkońcu was nadrobiłam .. i chyba spadam bo coś mnie głowa pobolewa...

aha zajrzyjcie proszę na ogłoszenia , napisałam komunikat:happy2:
 
Wisienka ja też dzisiaj w biedronie widziałam arbuzy, nawet chciałam wziąć, ale mój M stwierdził że na pewno bez smaku więc sobie darowałam i w to miejsce śliweczek sobie wzięłam i pomarańczek :)
 
Witam sie na ogolnym :)
milczalam, bo wczoraj Aleksiu mial ciezkie spanie :( wybudzal sie doslownie co pol godziny, a ze On nie zasypia sam, to za kazdym razem biegalam do gory i usypialam od nowa :( w koncu sie poddalam i wskoczylam tez do wyrka, a On io tak biedaczek cala noc sie wiercil, pil wode i mowil, ze boli go ucho (choc bardziej podjerzewam ktoregos z ostatnich wyzynajacych sie zebow...), w koncu dostal Calpol p/bolowo i usnal. Potem za to sie rozwalal tak, ze ja o malo nie spadlam nad ranem z wyrka :)

A dzis moj T na firmowym Christmas Party, a ja lepie uszka z grzybami i robie farsz z kapusty i grzybow na jutrzejsze dalsze lepienie :) Aleksiu spi, wiec moge dzialac... Teraz stygnie mi kapucha, wiec pisze tu do Was :)

mandrzejczuk oby siostra zmadrzala i oby ten dran na zawsze zniknal z Jej/Waszego zycia... z autopsji wiem, ze taki dran potrafi byc jak kameleon i zaraz bedzie plakal i przepraszal, oby tylko sie nie ugiela! swiat jest pelen wspanialych, cieplych, dobrych facetow! a ten to psychol, do leczenia, ale to juz na szczescie nie Jej brozka! prosze, nie pozwolcie Jej wrocic do niego...
a w ogole jak juz pisze do Ciebie :) to sliczna z Ciebie Dziewczyna i Twoj Mezulek tez przystojniak :) Dzidziulek bedzie przesliczny na bank! :)
a pochwal sie co robisz, ze miala przyjsc do Ciebie klientka?

Buziaki dla Wszystkich :*

p.s.tu znowu mrozik... brrr...
 
A ja znowu dyżur mam przed kompem nocny...

W tym roku mam wyrąbane na porządki świąteczne, tyle o ile ogarniemy razem mieszkanie i będę się lenić. Świat się nie kończy na czystej podłodze ;-) Najważniejsze, żebym jedzenie miała a to powoli kompletuję :-D:-):-p

Zmęczona jestem, spać mi się chce a zasnąc nie mogę. Do tego bobol uaktywnia się właśnie teraz, kopie, wygina się, przekręca, nie wiem co jeszcze, gra w piłkę czy skacze na pępowinie, bardzo to nieprzyjemne :dry:

Idę napaść na lodówkę, a co mi tam...
 
reklama
Do góry