reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Bubbles dziekuje bardzo ;-) a jestem taka kosmetyczka- samoukiem zajmuje sie przedluzaniem paznokci od 2 lat i od mniej wiecej pol roku przedluzaniem wloskow, tutaj mozecie sobie podejrzec co robie gdy nie siedze na BB mandrzejczuk-tipsy.bloog.pl - bloog.pl :-) Tak wiec robie to co lubie, robie to na swoich zasadach i sama sobie jestem Bossem :tak:

A co do mojego meza to wszyscy mowia: no wy to bedziecie mieli na pewno ladne dzieci, bo mas ztakiego meza przystojnego " a ja sie pytam kuwa co ze mna? hehe :-D dobrze, ze chociaz wy mi troche poslodzicie

Misia zostaw te zmywanie my teraz mamy jak ja to mowie "immunitet" na wszystko, a tym bardziej, ze masz problem ze skora to zmywanie zostaw komus innemu ;-)

A ja zaraz pedze na miacho z siostra kupic sobie jakies wieksze portki i jakis swiateczny sweterek, bo wszystko co mialam do tej pory to obcisle no i wczoraj siostra juz dostala w spadku moja ukochana bluzeczke, w ktora sie juz nie mieszcze ałaaaaa ;-) no i dzisiaj ubieramy chyba choinke, wogole bede se dzisiaj robic dzien pieknosci, pomaluje odrosty wygole sie ( jak siegne :zawstydzona/y: ) no i sie ogarne tak ogolnie
 
Hej dziewczyny :) Witam porannie, sniadaniowo i mroźnie :) Na śniadanie mam musli z błonnikiem, ananaskiem i truskawkami(niestety rozmrożonymi), ale z jodurtem i jest pyszniasto :) Wczoraj całe popołudnie chodziły za mna parówki i jak na złość w domu nie było ani jednej, nawet w zamrażarce :dry: I dziś też chcę parówkę i dalej nic, może M przywiezie jak wróci z pracy(właśnie przyjechał). To idę napaść na parówki :)



Hmmm to nie był Michał a teść, ale parówki przywiózł i pałaszuję je już ze smaczkiem :)
 
Ostatnia edycja:
Vikamcia niezły filmik, ale się uśmialam :-)
Melia narobiłaś mi smaka tymi parówkami, na szczęscie mam więc idę grzac tylko jeszcze świeżutkiej bułeczki mi się chce
 
Ostatnia edycja:
A ja dostałam na śniadanie pakiet paróweczki, świeżutkie bułeczki i rogale i tak sobie pyszności wszytskie zjadłam. A wczoraj weszłam na wagę i mam +3kg w miesiąc :szok:
Dobrze, że do tej pory to co przytyłam w 3 miesiące pierwsze to zgubiłam w 4 miesiącu a teraz w piątym tyle przyszło :)

Lenia mam jakiegoś, nic mi się nie chce. najchętniej bym spała. A jak M wróci to będziemy choinkę składać i ubierać i nie chce mi się. A tak na to czekałam i guzik teraz, jak nie mam humoru.
 
Ostatnia edycja:
Cześć robaczki moje:) Wstałam jakaś taka zamulona i się odmulić nie mogę. Śniadanko też już zjadłam i teraz dopijam herbatkę. Miałam dzisiaj dalej sprzątać ale jak mi zamułka nie przejdzie to będzie doopa ;)
 
mandrzejczuk przejrzalam twoje dziela i jestem pod wrażeniem. gdybyś mieszkała gdzieś bliżej bukowalabym u ciebie termin :)
 
Mandrzejczuk ale mi narobiłaś chętkę na paznokcie !!!!!! Kurde ale już swoje odhodowałam i szkoda mi je niszczyć. A Ty robisz tylko żele? Ja bawiłam się akrylami ale na swoich pazurkach,jakoś na innych bałam się eksperymentować(no chyba,że ktoś naciskał), z żelami jakoś styczności nie miałam.
 
Mandrzejczuk paznokcie piękne:) ja chciałam sobie zrobic na swieta to mnie kosmetyczka opieprzyla,ze podczas ciazy zelowych nie mozna robic. co wy o tym myslicie?
 
reklama
86ania86 no ja słyszałam,że niezbyt akryle, ale żele jak najbardziej. Ale może poczekamy na mandrzejczuk ona w tym siedzi profesjonalnie to nam odpowie
 
Do góry