reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Hej laski moje*
Ale mi się dzisiaj wstawać nie chciało. Ostatnio tylko bym spała i spała:dry:. Martynki też nie mogłam dzisiaj dobudzić. Coś rano mi się na brzuszek skarżyła jak jechałyśmy. Mam tylko nadzieję, że to nic poważnego.

Maja, ale fajnie masz męża w domu, ja wiem, że bezplanowo, ale miło chyba było jak Go w drzwiach zobaczyłaś, no i w nocy później oczywiście:-p. Ale tak całkiem na poważnie to strasznie się cieszę, że już zdrowe nasze dziewczyny. A jak Polcią, wrócił jej apetyt?.

Poziomko zazdroszczę Ci weny na pieczenie ciast, to śliwkowe mniam, aż mi ślinka leci. I ten sernik marzenie.

Joluś opowiedz nam jak spotkanko? Więcej szczegółów prosimy:-). Współczuję kłótni z M. Ale niestety tak to jest z chłopami.
Futrzaczku sama nie mam migdałków w ogóle. Miałam wycięte już jako dorosła osoba 22 lata miałam. I powiem Ci u mnie była poprawa znaczna. Wcześniej minimum raz na m-c angina. Anginy od tamtego czasu nie miałam ani razu. Choć z tego co wiem dzieciom się je tylko delikatnie podcina. Bo ja miałam normalny zabieg w znieczuleniu ogólnym. Trzymam kciuki, żeby i Was "jakoś" się to ułożyło.


Dobra słonka -zmykam do pracy bo choć nie chce mi się straszliwie- To muszę
 
reklama
Siemka laski. U nas ogólnie ok. Byliśmy wczoraj troszkę na plaży. M się spiekł Igi troszkę też się opalił i zaczerwienił a mnie już nawet słońce nie chce wziąć :dry:

Poziomka
widzę Cię na bb więc nie rodzisz :sorry2:

Styna
na pewno dasz sobie radę z dziećmi sama. Super że Nadia coraz lepiej radzi sobie bez pieluch:) My zawsze Igorowi brawo biliśmy jak zrobił na nocnik i teraz często lata i sam sobie bija jak się do kibelka załatwi:)

Powiem Wam tak po cichu w zaufaniu że mamy pierwszą bezpieluchową noc za sobą i misja zakończyła się sukcesem :) ale ciiiiiiiii żeby nie zapeszyć :)

Basiekk spotkanko jak spotkanko, co tu pisać.Po spotkaniu masz takie wrażenie jakbyś spotkała się z koleżankami z którymi dość często umawiasz się na kawkę :) Nie dopisała nam pogoda więc dziewczyny musiałam ugościć w swojej klitce. Igi z Olkiem się bawili a Filipek przespał większość wizyty.

Ruszam 4 litery od kompa. Chcę iść trochę z Igim na plac zabaw i na zakupy bo na 16tą do lekarza idę, muszę sobie tabletki wypisać bo mi się skończyły:/
 
Hej
Jolcia no nie rodze:wściekła/y: tak chcialam uniknąc oxy:wściekła/y::wściekła/y:
To trzymam ciche&&&&

Macie jakieś sposoby na wywołanie oprócz sexu,sprzątania,schodów,zakupów i masażu sutków:eek::eek:

Styna gratuluję kolejnych sukcesów:-)
Nie martw się ogarniesz towarzystwo a teraz małża wykorzystuj ile się da:-D

Maja ciesze się ze zdrówko już dopisuje:)

Basiek do domu spac a nie pracy Ci się zachciało:-D
 
Hej kochane :))

Weekendzik super się udał :)) dzieciakom najbardziej podobało się wczoraj bo byliśmy na pergoli koło Hali Stulecia i wyplusiali się do woli :))
pergola.jpg o coś takiego :))

a ja muszę się pochwalić bo w ciągu tyg zdrową- racjonalną dietą i ćwiczeniami zrzuciłam 1,4 kg :):D dziś już zaliczyłam killera ale bez 3 rundy zamiast poćwiczyłam z butelkami z wodą ;-):-)

Basiekk
- Szymcio ma mieć tylko podcięty trzeci migdał na razie :) mam nadzieję że wszystko będzie git :)))
Joluś- zazdroszczę plaży zawsze zawsze :))) miłego dnia kochana :* aa i brawo dla Igusia ale ciiiiii :)
Poziomka- hehe uparciuch naprawdę ;))) kurcze chyba już wszystko wykorzystałaś....aaa jeszcze napar z liści malin ale jego to trzeba pić chociaż ok tygodnia więc mam nadzieję że szybciej Cię złapie :)
Maja- fajnie że u Was już lepiej :))) i że M w domciu :) wykorzystajcie to jakoś teraz jeżeli później się nie da ... :)

kurcze miałam małego syfka na buzi w okolicach ust i trochę zaczęłam przy nim grzebać i teraz takie brzydkie coś mi się zrobiło... :( taki strupek jakby
 

Załączniki

  • pergola.jpg
    pergola.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 41
Witajcie laseczki,
dopiero zajrzałam, bo mam niezły zapieprz - na 3 stanowiskach latam...
poziomki - ja już nie raz pisałam jak było ze mną. Tydzień po terminie postanowiłam zadziałać i poszłam na szybki spacerek z kijkami (ok. godzinki). szło mi się rewelacyjnie, a normalnie miałam zadyszkę jak chodziłam. Wróciłam do domu i odszedł mi czop. Powoli się zaczęło - skurcze co jakiś czas, później regularnie, w nocy na porodówkę, 9.50 Zosia była juz po naszej stronie :)
Jolka - super, że w ogóle udało Wam się spotkać :tak: i tak po cichu - gratki za odpieluchowanie ;)
futrzaczku - szkoda, że u nas takiego miejsca nie ma, bo Zochna byłaby zachwycona :)

od kilku dni minie męczy :" malutką konewkę mama kupi!" i z pretensjami do mnie, a ja nigdzie takiej nie mogę znaleźć, tylko komplety...

trudny tydzień przede mną - w pracy pracuję za trzech, a w domu jestem sama z Zochną, bo M mam popołudniówki... do tego na środę muszę zrobić wypieki do pracy, a przy moim dziecku ostatnio trudno dłużej siedzieć w kuchni, a humorki chwilami sa nie do zniesienia...:wściekła/y:
 
Futrzaczek sama bym wlazła pod ta fontanne:-D
co cie podkusiło ? trzeba było pasta do zebów potraktowac gada:-)
Napar z lisci malin pije sie od 36tc

Lepi bardzo duzo chodze i nie raz z siatami albo dzieciem na rekach:eek:
 
Hej wieczornie :))

Poziomka- a bo to wiesz cholerka podkusiło bo to w sumie tak sama ręka lgnie do tego ehhh ;/
Lepidoptera- ojj to dużo sił życzę kochana :* będzie dobrze dasz sobie radę :)) racja konewka taka to raczej tylko w kompletach , ja mam dwie chyba mogłabym Ci wysłać tylko musiałabym zobaczyć w jakim stanie jest :)
 
Witam
Mama poleciała, trzeba będzie sobie radzić samym. Na polu odpieluchowywania jest super Nadia zrezygnowała z nocnika nie chce za to ładnie robi na kibelek. Pojechaliśmy dzisiaj na lotnisko to ubrałam jej pieluchę nie chciała ale bałam sie wpadki na taką trase i okazało się że wróciła z suchą pieluchą.
Futrzaczku łał a powiedz co to za dietka ?? Świetna fontanna ja też bym tam wskoczyła.
Jolek my też bijemy brawo i za kazdy sukces dostawała "gumaka" (guma rozpuszczalna) i teraz nieraz jak się wysika to mówi "a teraz gumak" No ale na szczęście nie za każdym razem więc za kilka dni przestanie to kojarzyć i tylko brawo zostanie.
Poziomki proponuję martini przyjemne nie potrzeba męża do tego i skuteczne:-);-)
 
Siemanko ;)


Jolek
- brawa brawa dla Igoritka! my tez bijemy brawo, a co. u nas tez spoko, boje się tylko jeszcze takiej nocki bez pieluchy... :zawstydzona/y:
W firmie jak w firmie, ale panowie zagraniczni zażyczyli sobie pracowników do końca sierpnia non stop na budowie :dry:.... a mój m. czeka na umowę , stałą. .


Basiekk
- do lozka marsz a nie do pracy się tak zrywac! i z Matika do 8, 9 nauka spania na nowo :tak::tak:;-) Nie no tak w drzwiach nie, po pracy dal znac ze wyjezdzaja do domu.... Akuratnie jesteśmy w stanie wojny, wiec .. ach szkoda gadac nawet... ://

Poziomka - ja tam nic nie znam, miałam potrojne wskazanie do cc... ale pewnie już się meczysz nieco, może pobiegaj jednak ?! dalej takie upaly? bo u nas si :tak:

Lepi - wspolczuje tego okresu urlopowego w pracy, ze tez jakiegoś zastępstwa nie wezma tylko obarczają 1 osobe masa dodatkowej roboty! wrrrr. Oj mnie Polik tez meczy konewkami i wodą, woda woda woda ..... Na ogródku u dziadkow ma 4! 4! jedna nasza mala z zestawu kosmetycznego do opalania, resta jakies pozostalosci po innych.. nawet mala konewka rybka jest. :rofl2::rofl2:

Futrzaczku - super!:))) ..ja tez schudłam ... 200 g cale! :-D:-D Byliśmy na rowerkach, w końcu! Polcia zadowolona w przyczepce jechala, fajna wycieczka, 24 km zrobiliśmy! dziś tez, ale mniej już.. Jak się spiekłam! rece , ramiona.. ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry