reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Hej kochane :))

u Nas piękny dzionek , już byliśmy na spacerku , ja po ćwiczyłam sobie , młody śpi a Szymcio ogląda baje :) zaraz ma wpaść do Nas moja koleżanka a potem mężulek wraca do domciu :)) a jutro już się nie mogę doczekać bo jedziemy na Master Truck czyli zlot samochodów ciężarowych ale nie takich zwykłych tylko tuningowanych i z pięknymi malowidłami na sobie :) Szymcio jedzie z Nami a Filipka spróbujemy zostawić babci ( nie wiem jeszcze czy do pracy nie będzie szła :)

a jeśli chodzi o wizytę u lekarza to Szymcio dostał skierowanie do szpitala na podcięcie 3go migdała a Filip leki na dwa miesiące , też się kwalifikuje na wycięcie ale ze względu na wiek najpierw leczenie.

Joluś- kochana i tak nie jest u Nas źle :))) zawsze ktoś tam napisze ;)) miłego weekendowania u siostry :))
Persefona- fajnie że wpadłaś :* nie przemęczaj się kochana :)) ale fajnie że nowości w domciu :))
Poziomki- ehh a Wy jeszcze dwupak ;) :*
 
Witam
Poziomki nie wiem o ktorej zasnal bo byl nakarmiony przewiniety polozylam go do lozeczka przed 23 i my poszlismy spac a on lezal pozniej sie przebudzilam patrze a on spi. Wyganiaj ta core co ona se mysli :-)
Futrzaczku ojejku nie wesolo z tymi migdalami zdrowka
Jolek aby nie zapeszyc ale maly nawet jak nie spi to jest super lezy i sie rozglada dookola nie to co jego siostra w tym wieku :)
 
Och nawróciliśmy z miasta wiatr wieje makabrycznie dobrze że chociaż ciepło jest. Pora się zacząć szykować na spotkanie z dziewczynami:)

Futrzaczku lipa z tymi migdałami. To kiedy się szykujecie do szpitala? Fajne atrakcje jutro Was czekają:)

Styna u mnie Igi też w miarę spokojny był, czasami miał jakieś małe "odchylenia" ale i teraz je ma:)
 
Futrzaczek szkoda ze trzeba usunac migdalki ale jak ma to pomoc to trzymam&&&.
Wyprawy zazdroszcze bo lubie duuuuze samochody;p

Styna to tak jest ze jak pierwsze marudne to drugie spokojne, oby mu nie przeszlo:) Fajnie ze mozesz go polozyc i sobie usnie,ciekawe jaka Jaga bedzie
Nic jej nie rusza nie chce wyjsc i juz;)))

Jolek mam nadzieje ze spotkanie udane;)
Jak teraz Igi poszaleje to moze pozniej bedzie spokojny;)))

Nam dzionek minal spokojnie zaraz biore sie za pieczenie sernika:p
 
Ostatnia edycja:
Poziomka spotkanko udane:) Ty się nie bierz za pieczenie tylko za pranie dywanów:):) A może warto skorzystać z kolegi mechanicznego skoro męża nie masz przy boku :p
 
Poziomka to niech Ci mąż expresem w słoiku przyśle:p

Futrzaczku a Szymcio ma wakacje czy chodzi jeszcze do przedszkola?
 
reklama
Do góry