reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

styna , lepi mnie też Emma zgania z kompa :-D te nasze małolaty hehe :-p


my mamy torszkę zabiegany kolej ny tydzień ale to opisze moze jutro albo w niedzielę :-p bo juto na urodziny jedziemy ...

no a teraz do męża zmykam:-)
 
reklama
Styna ogór.jpg smacznego:)

Cze Ciotki:)
U nas pogoda bardziej przypomina zimną wiosne niż jesień:-) Mi małe też nie dają do kompa podejść:-D odraz pakują sie na kolana:sorry: i klikają:wściekła/y:
U nas troche zamieszanie ale nic zlego sie nie dzieje:tak: Gabi trochu zasmarkana i mam nadzieje że na reszte nie przejdzie:eek:
może to dziwne ale sie tu zadomowilismy pomimo tak krótkiego czasu. Może sprawiaja to ludzie,którzy na każdym kroku sa bardzo uprzejmi i pomocni.
Jest tu sporo polaków,niestety i też takich przez których wstyd sie przyznawać do narodowości.... ale tych nie brakuje wszędzie.
W Kopenhadze podoba mi sie to że na kazdym kroku czuć unoszący sie z kawiarenek zapach kawy mmmmm.
Chociaż nie bardzo mam chęc to z przyjemnością wącham:-D.
Na świeta zostajemy tutaj,ale mam pod nosem pl sklep więc bigosu i pierogów nie zbraknie:-D
Gosia po gipsach czekamy teraz na badania,które przeciągną sie do stycznia.
To tak w skrocie:-)
 
Poziomki zastrzelę za to zdjęcie!!! Zapomniałam kupić ogórasów !!!! Dobrze że się zadomowiliście. No a Gosia przyleci do was na święta?? Zdrówka!!

Mdli mnie bardzo ale migdały działają. Mam nadzieję że w
końcu to minie. Jutro rodzice już wracają do pl. Pewnie będzie płacz. Zmykam na fasolkę po bretońsku.
 
Co tam, ze pusto, ja sie witam, bo ja samotna :-D

Pola caly dzien bibkowala, wiec nie miala czasu na drzemke,
w zwiazku z tym zrobila sie juz wiotka po kapieli i zasnela przed 20:szok::szok:
a i ja wykapana juz popijam kakao :szok::szok:
dawno tak nie bylo!

Mala dostala tez dzisiaj od babci na miesiecznice lalke Agatke, ktora robi 'A kuku!' i takie tam, dala jej buziaka prosto w usta, piciu z buteleczki i nosila jak dzidzie :rofl2:


Styna - wspolczuje mdlosci.. Okropne to bylo!!!
Basienko - Ty sie lepiej odezwij tu do nas szybciutko!
A Jolek to przykladem Jaipur przepraszam jakis bojkot na maj robia?? ze sie nie odzywaja w ogole!!!?????? he????
Poziomki no jak jest tak fajnie to nic dziwnego, ze sie juz zadomowiliscie :) a ludzie robia swoje :)) super, ciesze sie!
Futrzaku - no jak tam dzisiaj?, ciezki dzien co... Sciskam!:*
Lepi kochana zycze wyspania!
 
Witam kochane:)

Maja
nie zrobiłam bojkotu, po prostu nie mam o czym pisać ale czytam na bieżąco. Do tego mam teraz trochę latania. Jutro jedziemy do mojej siostry a w poniedziałek jest pogrzeb mojego szwagra babci. Znałam ją i chcę być. (*)

Poziomka
będę świnią bo żadna nie zauważyła i powiem/ napiszę ...Gratuluję suwaczka i trzymam kciuki za tego syna :-p &&&&&&&&&&&&

Futrzaczku super wyniki :*

Basiek uwielbiam czytać o Twojej Marti :)

Styna współczuję mdłości, jak pzypomnę sobie o swoich w ciąży to od razu się źle czuję :/

Lepi super,że Zosia praktycznie zdrowa:) Trzymam kciuki za poniedziałkową kontrolę &&&&&&&&&&&&&

Ech miałam się w ten weekend z Karolq spotkać bo jest w Gdyni ale pisała mi dziś że Zuzia jelitówkę złapała i kiszą się w domu:(

To chyba tyle na tą chwilę..


 
Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!Poziomki!!! Gratulacje i zycze syna oczywiscie!!
Planowane to to???:-):-D



Ale tu pustki... dzisas...
Pola pieknie odespala nocke, wstala po 8, a przed 13 juz sama wchodzila na 3 pietro i na raczki raczki do mamusi i do lozeczka spac spac! No i zaraz ja budze :pP

Zrobilam jej fajna zupke - z tego co mialam w lodowce, ze szpinakiem baby - mlode listki.
A wiec szpinak rozdrobnilam w malym blenderku, cukinie starlam na tarce - do wody to <nie mialam zadnego dobrego bulionu ani mieska!..> mala pietruszka, kawalek selerka, kapka oliwy z oliwek, i do gotowania razem to. Potem do tego dwa male ziemniaczki ugotowane w mundurku - obrane i starte na tarce, koperek swiezy, przyprawy - typu odrobinka soli i pieprzu, troszke suszonej natki. Pol filizanki jogurtu z zoltkiem rozmieszane i z sokiem z cytryny oraz polowka zabka czosnku wycisnietego i do zupki wlac - nie zagotowywac zeby sie nie scielo, raptem polgodzinna zupka a jaka zdrowa!

Jolek
jak to nie mialas o czym pisac..... :-(
 
maja huhu jaka zdrowa zupka.Bez padliny tak?;-)\
u nas dzisiaj resztki z wczoraj(były mielońce) i stąd zapiekanka, dodałam tylko boczku, sera i sos paprykowo-pomidorowy.
Ale za to jakie mamy ciasto - robiłam na dzisiaj , bo mieliśmy jechać do teściowej, ale w końcu nam się odechciało:-D
A ciasto jest przepyszne! Daktylowo- kawowe(6 espresso wlałam).Zjadłam już połowę, ale to forma keksowa, więc w sumie mała.
poziomki no to życze SYNA! halo, fasolko, słyszysz-jesteś SYN- siusiaka pokaż na usg!
styna ja miałam w ciąży paskudne mdłości, bez SEA-BAND(opaska na nadgarstek) był nie dała rady wstać do wc bez wiszenia nad nim.Jak zdejmowałam do kąpieli to ledwo dortwałam zawsze do końca, bo już mnie brało pod koniec, więc jeszcze mokra, zamiast ręcznik to po opaskę sięgałam.
 
Ostatnia edycja:
DZIĘKI DZIEWCZYNY:)
Jolek wiedziałam że zauważysz:))

Uprzedzając pytania:-D i domysły...małż mi zrobił "niespodzianke" na urodziny:szok::-D
Aż wstyd się przyznać haha,stara baba..:-D na koniec przyszło do nas samo..widocznie tak miało być:-p

My dzisiaj dojadamy wczorajszy żurek:-)
 
reklama
Mmmmmm Jaipur Twoje ciasta to zawsze taki konkret, zmysloweee :-p
Podeslij kawaleczek na wzmocnienie popoludniem, bo mnie zaraz moj kryzys dopadnie .. o tej porze ;-)


Zupka rewela! Wszamala cala miche, buzia szeroko otwarta :D
Troche w smaku jak szczawiowa.
Na drugie wsunela zeimniaczki z fasolka zielona i rybe!!! tak tak, mintaja, oceanicznego, jezu jaki piekny widok! moja Polusia :****


Poziomki:-D:-D bedzie niezla gromadka za to! na zawsze ;))
 
Ostatnia edycja:
Do góry