reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

reklama
Ja jestem! ale teraz to juz pewnie wszystkie spia :-p
Znowu zre te szarlotke... malo, ze stara, to jeszcze gruba bede/jestem... :-D

Ach! pragne pochwalic moich zuchow :) zaplakali przy wkluciu i bali sie przed wkluciem, ale juz po chwili wybierali naklejki i potem dumni i bladzi prezentowali naklejeczki.
Kochane moje stworki! :)
 
Ostatnia edycja:
Bubbles dobrze ze tak gladko poszlo u nad by naklejki nie pomogly:confused:

Musze sie pochwalic mama mi zrobila pierogi na swieta i kapusty jedna z grochem druga z grzybami no i zapas klusek slaskich. Bedziemy zajadac chociaz ja juz 4 kg przytylam a wcale duzo nie jem:eek:
 
Witajcie laseczki :-)

Jutro raczej mnie nie będzie , biorę urlop bo muszę kilka spraw załatwić, takich urzędowych więc nic ciekawego.
Marti mówi o sobie LALUNIA od kilku dni, ale tak śmiesznie to brzmi w jej ustach:-D.

Bubbles super, ze Twoje zuchy tak dzielnie się na szczepieniu spisały. Ale mam chętkę na Twoja szarlottę, zabiorę się z Mają i u Ciebie jestem.

Majeczko Marti obiadek smakował zjadła całe udko, ziemniaczka jednego i pół brokuła <dużego>, nie żartuje, brokuł to Ona uwielbia. Popieram pomysł Bubbles, pomyśl o tym blogu, jak lubię Twoje przepisy, jak tylko kupię dynie i cukinie robię Twoją potrawkę. Mam nadzieję, że tatuś Polci przyjedzie na święta prawda?

Futrzaku smutna historia, przykro mi :(. Mam nadzieję, że Szymcio dzisiaj już lepiej.

Uciekam:)
 
O jak pusto...
Maju dziewczyny maja racje powinnas zalozyc bloga to wszystki na tym skorzystamy hihi :blink:

Bubbles super ze chlopcy tak to wytrzymali, u nas jest jakos inaczej ze szczepieniami- Oski dostal jakies cztery a teraz nastepne doipero za jakies cztery lata :sorry2:

U nas dzis przymrozek i mgla az sie z domu nie chce wychodzic, ale trzeba bo dzis jedziemy ogladac kolejne auto dla mamuski bo wczorajsze okazalo sie kompletna klapa :baffled:

Milego dnia dziewuszki...
 
Dzien doberek przy kawie :)

Majunia ja mialam na mysli bloga ze wszystkim co pichcisz, nie tylko dla Polci. Bede Cie namawiac na zalozenie takowego :)

Basiek czekam zatem na ten lot! Och, moglby nas ktos odwiedzic, naprawde! :)

Stynka, to pozazdroscic, w ubieglym roku tez mialam takie zapasy swiateczne jak byla tu Mamuska moja przez 2 tyg. W tym roku spodziewam sie za tydzien brata i po cichutku torebki z grzybami od Mamuski i bede dzialac sobie wieczorami ;)
A kg sie tak bardzo nie przejmuj, kiedys zrzucisz :-)

Futrzaczku Kochana, jaka Ty dzielna jestes i cwiczysz juz miesiac! Gratuluje i pochwal sie efektami!

Karolka u nas tez mgla! :szok:

Zmykam na sniadanko, salatka grecka, mniam! :-D
 
Ostatnia edycja:
Hejka :-)

Dziś ładnie ale zaś mroźno więc posiedzimy w domku raczej. Szymcio wstał o 6 jak zwykle ale Filiska udało się ululać i w ten sposób mamcia w łóżku pobyczyła się jeszcze trochę , potem zabawy prze różne poprzez ciepło - zimno , granie piłką miekką , ćwiczenia sprawnościowe, taniec i takie tam hehe :-) Dobiła godz prawie 11 więc Filiś poszedł na drzemkę , Szymcio pograł sobie w gry na kompie a mamuśka poćwiczyła i posprzątała. A za chwilkę biorę się za pulpeciki z przepisu Majuni :* i może jakieś ciacho :)) wczoraj piekliśmy maślaczki ale takie twarde mi wyszły że szok he he he , nic trening czyni mistrza!:)))

Bubbles- a dziękuje dziękuje :* wyniki to 3 cm w brzuchu i talii , 2cm w biodrach , i po 1cm w piersiach udach i łydkach ;-)
Majunia- dla dziadka
[*]
Karolka- oby dziś z autkiem poszło lepiej :))
Basiekk- ha ha to Lalunia kochana się ucieszy jutro mając w domciu mamę szybciej niż zwykle :))
Styna- kochana ta Twoja mamusia :* :) a jak się czujecie ???

a gdzie reszta babebczek ????

Edit: ratunku!!! nie mam kaszy jaglanej do pulpecików!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry