reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Wygląda faktycznie podobnie. No Kamcia co Ci pozostaje? Jeżeli ta jaglana nie ma szczególnego smaku który potrawie nadaje wyjątkowości to powinno być ok. Kuskus jest bardzo sypki.
A może jakby tak zacząć szukać w Twoich sklepach kaszy z prosa to by się znalazło pod ina nazwą?
 
reklama
Wygląda faktycznie podobnie. No Kamcia co Ci pozostaje? Jeżeli ta jaglana nie ma szczególnego smaku który potrawie nadaje wyjątkowości to powinno być ok. Kuskus jest bardzo sypki.
A może jakby tak zacząć szukać w Twoich sklepach kaszy z prosa to by się znalazło pod ina nazwą?
Jagły to coś podobnego w sumie w smaku do kaszy manny, tak na słodko to sie robi ,ale wlasnie bardziej sypkie jest:tak:
ale jednak się trzyma kupy chyba dla tego że gotuje się to na mleczku i daje cukier...
i to daje smak ;-) raczej żadnych urozmaiceń się nie daje (taki urok potrawy)
ale zastanawiam się co się stanie jak kuskus ugotuję na mleczku:confused:
czy będzie ok??
 
witam ponownie:) ale przymulona jestem:/ mój M po obiadku położył się na trochę bo dziś ma nockę i żeby mu smutno nie było mnie też zaciągnął do wyrka, drzemka zadziałała tak że najchętniej bym już z wyrka nie wychodziła. A tam w zlewie gary do zmywania, odkurzyć by się zdało...masakra
Pogoda też do d**y, w dzień śnieg, a teraz +4 na termometrze i deszcz. Słyszę tylko jak co jakiś czas z dachu śnieg spada.

Kamcia a ty się nie zastanawiaj tylko rób małą próbę przed świętami,żebyś potem niespodzianki przykrej nie miała.
 
jolek może i masz rację..
jednak mi się nie chceeee mam takiego lenia:-p
bitki zjedzone więc poleżałabym do wieczora:-D jutro do lekarza a też bym poleżała... hihih
normalnie nic mi się nie chce :cool2:

jak kupowałam ten kuskus to podobny , więc może i wyjdzie... a może do świąt znajdę jeszcze kaszę jaglaną ,,,,:tak: zobaczymy:-p
a widze znów sobota i pustki... hihih u mnie porządki ale ja co chwilę odpoczywam przed netem;-) a wy gdzie się podziewacie??
 
Witam w ten sobotni śnieżny wieczorek.
Ja dziś do południa byłam u gina i na szczęście wszystko ok:)
Zaraz biore sie za robienie salatki z tunczykiem :))) :-p
Znowu sie bede objadac :))
 
A ja właśnie zjadłam sałatkę "szefa" z Knorra mi.in. z pomidorem, sałatą, ogórkiem, papryką, serem. Pychotka aż mi się uszy trzęsły, uwielbiam ją. A teraz zabieram się za mandarynki.
U nas pogoda tez do bani, jest +3 i robi się straszna chlapa. Ja już wolę lekki przymrozek niż taką chlapę.
 
a ja jeszcze obiadu nawet nie jadłam bo jakoś mi się nie chce. Zaraz się pewnie "na budowę" wybierzemy sprawdzić czy wszystko stoi. Chociaż na tyle się ruszymy z domu. I też mi się nic nie chce. Dłubię moje bransoletki :D Tylko herbatki mi się chce i siedzieć przed tw :D

Kamcia, ty kobieto weź trochę tego kuskusu, wrzuć do gara, dodaj co trzeba i potem zjedz łyżeczką i sprawdź czy dobre. Deser będziesz miała :D I daj znać czy dobre bo ja nie jadłam takiego cuda. A to świąteczna potrawa jakaś? Bo nie słyszałam :D

To moje "dzieła" z wczorajszego dnia. Narazie w czarnym klimacie bo tylko takie zdjęcia mam.

Zobacz załącznik 308497Zobacz załącznik 308499Zobacz załącznik 308498
 
reklama
a ja mam i śnieg na ziemi i padający deszcz i chlapę ... jak sobie pomyślę,że wieczorem z psem mnie czeka wyjście to aż mną wzdryga :dry:

Marzenko a można u Ciebie takie cuda zamówić? Są prześliczne
 
Do góry