reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
mnie jeszcze nigdy nie idało się zgubić tyle kilogramów ile bym chciała, a i tak zawsze wracało ich więcej niz zgubiłam. Może maluchy dadzą nam popalić i nie będzie czasu na leniuchowanie tylko ciągle coś.

Idę kochane spać.
Pozdrawiam i zycze kolorowych snów.
Buźki papapap
 
Zobaczymy co będzie za parę miesięcy. Ja przy kuchni mojego M mam problemy z chudnięciem:(
Melia dobrej nocki:)
 
reklama
widzę wszystkie udciekły a ja dopiero przyszłam..
sorki , wczoraj byłam taka padnięta po spacerze że raze m z małą zasnęłam o 20:zawstydzona/y:
a dzisiaj od rana już D zabrał nas na zakupy świąteczne:sorry2: no i ak pozbyłam się sporej sumki:-D
ale za to już wszystkie prawie prezenty pokupione:tak:
więc się cieszę..

widze temat kaski... no tak pieniądze szczęścia nie dają.. ale za to zakupy jaką radochę:-p:-D
a tak na poważnie to ja będę bezstronna bo i rodzina i zdrowie ważniejsze, no ale i bez kasy to tylko zliczanie grosza do grosza i nerwy , a jak ktoś chory to bez kasy się nie wyleczy za bardzo..
także pieiążki sa nam potrzebne, ale napewno nie ma co ich stawiac na 1 miejscu bo są ważniejsze rzeczy które trzeba pielęgnować i dbać o nie:tak: kasa to tylko dodatek który nas rozpieszcza;-)

jeśli chodzi o prawko to ja już mam je 6 lat z hakiem i ciesze się ogromnie :tak:
bo bez prawka i auta to jak bez ręki:sorry2:
jolek gratuluję awansu na ciocię:-D

lepidoptera ale to nie ja pisałam, to chyba Kamcia nie chce mi sie wracać i czytać ale to nie ważne, tak masz rację u nas to zaraz coś cię bedzie swędzieć, upławy a u nich ze względu na tą cewkę żadziej są objawy
ja nie w temacie?
może i ja pisałam może nie , żebym chociaż wiedziała o czym;-)
marzena pochwal się pochwal:tak: ja lubię oglądać takie właśnie robione duperelki:tak:i pewnie nie tylko ja jedyna.. bo widziałam że dziewczyny też są ciekawe:-)
basiek życzę powrotu do zdrowia i to szybkiego .. bo wiem jakie to męczące z grypą w ciąży:dry:

jeszcze miałąm komuś coś odpisać ale już zapomniałam:zawstydzona/y:
bo za dużo naprodukowałyście:-p
dobra ja będę zmykać bo dziś po tych zakupach też padnięta jestem ...
jak coś sobie przypomnę to jeszcze dopiszę :-)
 
Do góry