reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

wkleję kobiety, wkleję ale już nie dziś :D Albo dziś ale bliżej godz 15 :D

Siedzę sama w domku bo mój na piątkowym piwku i nie chce mi się spać wcale. Chyba sobie zaraz naleję wody do masażera stóp i jeszcze chwilkę się porelaksuję z winogronami.
 
reklama
Misia Witaj z powrotem;P
Co do prawka ja mam 3 lata dopiero ale nie wyobrazam sobie nie miec choc tez bardzo nerwowa jestem za kolkiem dlatego teraz czesciej jezdzi M:-)

Kamcia A ty chyba obiecalas choinke i co??:-p
 
Witam się weekendowo:) Mój dziś w robocie więc ja po śniadanku korzystam z kompa wolnego:) U nas dalej pada śnieżek ale taki drobniuteńki.
karolaq dzięki za przypomnienie o choince:happy2: ja się nie chciałam odzywać bo i tak przecież na tyrana wyszłam :-p:-p:blink:
 
witam sobotnio :)
widze ze jako jedna z nielicznych tutaj nie mam prawa jazdy ;) jak na razie nie jest mi z tym zle...chlop mnie wozi, jest tez autobus albo taxi wiec wszedzie dojade :D
kompletnie nie nadaje sie do jazdy, za duzy strachol ze mnie :p
widze ze sobie podjadacie rozne smakolyki :D ja od rana racze sie mandarynkami i sliwkami :) pyszota :)
 
karolq już wstawiam , nie miałam czasu na bb a wczoraj weszłam na sekundeczkę...
tyle że choinka już trochę porozciągana przez Vicky i kotka:-D

aha chyba zapomniałam przywitać nowe majóweczki;-)
więc witam
 
a ja mam problem z prezentami... Pierwszy raz jedziemy na święta do rodziny męża, to będzie trudna przeprawa dla mnie jak zwykle zresztą. W dodatku jestem pierwszą ciężarną w ich rodzinie od daaawna. Mój mąż jest najmłodszy, a jego rodzeństwo nie ma dzieci... Cisza, spokój, sami dorośli. Dla mnie to nie do wytrzymania, bo u nas zawsze gwar i pełno maluchów biegających pod nogami... No i właśnie muszę sprawić upominki dla wszystkich wybrednych tam, bo mój mąż wierzy w moje siły i sam sobie główki nie zawraca, a ja w tym roku jakoś weny nie mam i kasy zbyt wiele też nie...
pozwoliłam sobie Ciebie tutaj zacytować , bo na tamtym temacie będzie nie na temat;-)
nie martw się u mnie jest tak samo,... pełno dzieciarni:-Dpraktycznie wszystkie mają ok 2 lat jedno starsze 8 :tak: my też wszyscy rodzice młodzi bo miedzy 23 a 28...
moje rodzeństwo i kuzynostwo mają dzieci więc wszystko jakoś ładnie się zgrywa;-)
a u mojego D jakoś cicho i wieje pustkami:-p jego siostra duuuuużo starsza i dzieci zero , kuzynki albo starsze albo młodsze i bez dzieci....
wogóle nie mają tak że ktoś miałby chociaż rodzeństwo w wieku młodszym niż chyba 16 lat:sorry2:
a tylko mój się jak narazie wyłamał i mamy córeczkę a teraz 2 w drodze:-) dzięki temu jego rodzice się strasznie cieszą , bo w końcu doczekali się wnuków (a są starszej daty) no i jest jak naraz\ie jakaś jedna pupilka w rodzinie
chociaż i tak rzadko się z nimi widujemy:sorry: bo my za granicą...
więc święta spędzamy na swój sposób...
w pl nie wiem jak by to było.. ale raczej spędzilibyśmy je u nas a po kolacji na kawkę do nich ;-)
 
poziomki ja robie bitki w sosie czerwonyum dzisiaj:tak:
ale na razie czekam aż mąż wyjdzie mi z kuchni bo zachciało mu się przenosić gary z szafki do szafki:-p
więc siedze i piszę:-D

a ktoś wie może czy kuskus a kasza jaglana to to samo , albo czy może chociaż posłużyć za to samo??
 
kuskus podobny do jaglanej. Tylko kuskus jest z pszenicy a jaglana z prosa chyba ale obie drobne. jaglana zdrowsza ale kuskus robi się szybko. Nie pamiętam jak smakuje jaglana ale dla mnie kasze wszystkie poza gryczaną pasują do tego samego.

A tak w ogóle to u mnie dzisiaj jeszcze cudniejsza pogoda jak wczoraj bo jeszcze bardziej pada :D I wieje. I jest uroczo. Miasto już dwa dni temu wysłało smsa że w weekend będzie sypało więc jutro pewnie podobnie będzie :D Szkoda tylko, że nie ma sensu ruszać się z domu dalej bo cholera wie czy się gdzieś w korku nie utknie. A ja chciałam na śląsk do marketów :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
jaglana jak jej nie sparzysz przed zagotowaniem to jest gorzka:-p
kuskus hmmm opierwszy raz będę robić , a musze zrobić na słodko..
wygląda mi podobnie do jaglanej właśnie ale nie wiem czy nadaje się na święta jako Jagły (nie wiem czy ktoś to robi )u nas się robi jagły a w pl sklepie nie mogłam dostać kaszy jaglanej niestety :-( więc kupiłam kuskus ale się zastanawiam czy będzie pasować za kasze jaglaną:sorry:
do takiego dania Jagły
 
Do góry