reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witam popoludniowo, ja prawko zrobiłam w kwietniu tego roku i jeżdżę od maja a etraz mam auto w naprawie i zima i dziecko i nie bardzo mnie chcą w domu puszczać za kółko. Ale teraz moja teściowa robi prawko i we wtorek ma egzamin. Martini trzymam kciuki, na pewno zdasz :)

Ja juz się ciut lepiej czuję. Michał przywiózł mi z apteki Oscillococcinum czy jak to sie pisze i chyba zaczelo cos dzialac. Wcinam sobie teraz chipsy koperkowe mmmmmm mniamuśne :) A prasowania nie zrobiłam, może jutro zrobię coś.
 
reklama
Hej hej wróciłam włączyli mi neta ufff :-D;-)

U Nas Ok ! dzisiaj dzionek zakupowy był ale tylko żarełko póki co ;-)
a teraz mężulo robi przy akwarium , synuś w łóżeczku jeszcze ogląda Minimini ;-) a mama co ha na BB.

Poczytałam co się działo:
-witam nowe mamusie
- ahh te pieniążki niby szczęścia nie dają ale jednak żyć bez nich trudno
- cytologię miałam w ciąży na początku jakoś
- Misia fajnie że wróciłaś i oby zaczęło się wszystko układać z mieszkankiem
- a "chorowitkom" dużo dużo zdrówka

Zaraz otwieram Cheetosy ketchupowe naszło mnie hihihihi :-D
 
Witam się wieczorową porą, dziewczyny pysznych chrupków:-)
Jeśli chodzi o prawko to ja mam 10lat i też wszędzie śmigam,a od 4 lat a swój własny samochód i jestem przeszczęśliwa, nie muszę czekać i prosić sie kogokolwiek:-),jestem samowystarczalna:-)
Misia witaj z powrote
Trzymam kciuki za ciebie Mratini:tak:,dasz radę
 
Witaj Futrzaczku :) fajnie, ze juz odzyskałaś neta :) hehe chipsowe laseczki dzisiaj coś, tu keczup tu bekon i moje koperkowe :) a czekolada z chipsami jest rewelacyjna i ja zazwyczaj podjadam obie rzeczy jednocześnie :) ot taki smak i już.

Zbieram się do spania bo mnie już troszkę oko się zamyka, jeszcze tylko mi M przyniesie mleczko z miodem, kochany on jest, choć zawsze najpierw powie swoje trzy grosze, że ja to zawsze się obudzę, ze coś chcę z dołu, porobi miny, ale pójdzie kochaniutki :happy2:

Kurcze noo tak mi jakoś dziwnie dziś z tym brzuchem, że nie wiem juz czy to maluch się tak wierci czy co. Siedzę sobie normalnie po turecku na łóżku i piszę na lapku a tu jakieś kuksańce w lewe żebro :-) Jak tak do maja będzie koziołki fikał to ja dziękuję :-D
 
Melia no takie mieszanki są najlepsze, bo osobno czekolada osobno chrupki to nie:):) Mi mój M zawsze wieczorkiem robi ciepłe mleczko albo kakao :)
 
Jolek i Melia- ale rozpieszczają Was Ci Wasi mężowie :-) ale mój też jest "cacy" ;-)
quote_icon.png
Napisał wisienka87
Ale mi naobiłyście ochoty na te chetosy ketchupowe to moje ulubione chrupki:)
A dopiero co zjadłam całe opakowanie toffifee :zawstydzona/y:
Ha moje też i kochana oddałabym trochę ale nie mam już ani jednego :-p
a całej paczki toffifee to bym chyba nie pochłonęła :szok::biggrin2:
 
reklama
Ech dziewczyny jak my w takim tempie będziemy wcinać tofifi, cheetosy i inne czkolady to my na porodówki będziemy zawożone dźwigami :-D

Pyszne mleczko mąż zrobił :) dobry mąż :tak:
 
Do góry