reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Maj 2011

reklama
i widać że weekend :-D

teście się pakują więc od jutra wolna chata real! jutro już pierwsi goście zapowiedziani hehe , zrobiłam "ala" torcika czekoladowo wiśniowo borówkowo bito śmietanowy :-D ( mam nadzieję że zjadliwy bo miałam mega przeboje musiałam pedzić po nową śmietankę bo jedna mi się zważyła :baffled: ) mężowi choć w niedzielę ma urodzinki dopiero to jednak jutro czeka go wysyp gości bo w niedzielę chcemy pojechać do Krasiejowa do parku dinozaurów :tak::-)

a teraz spijam sobie kochanego Desperadosika :-)

Edit: zmykam obejrzeć otwarcie igrzysk ! super znowu będzie co pooglądać w tv :))) POLSKA tutututu Polska tutututu :))))
 
Ostatnia edycja:
hej laseczki, podro znad morza, byczo jest:tak:
zaliczyło sie gofry i flądrę z frytami, zabawę w helikopterze i na koniec sjesta na balkonie:-D
 

Załączniki

  • P7270537.jpg
    P7270537.jpg
    41,3 KB · Wyświetleń: 36
  • P7270545.jpg
    P7270545.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 35
  • P7270548.jpg
    P7270548.jpg
    35,5 KB · Wyświetleń: 38
I ja witam wieczorkiem. Dzionek w domku spędziliśmy Igi jakiś zamotany i ja @ dostałam więc nie miałam siły na ten skwar się ruszać.Pod wieczór pojechaliśmy do dziadków w odwiedziny. Znowu "teściówka" ciśnienie mi podniosła bo kiedyś tekstami do mnie waliła że gruba jestem a teraz się na Igora przerzuciła!!!! Powkur*ia mnie jeszcze trochę to znowu nas kilka miesięcy nie zobaczy i tyle będzie.

Ypra to długo śpi Krzyś. U nas też jedna drzemka.

Futrzaczku
to miłego balowania jutro.

Madzik
a gdzieś Ty od rana była?

Styna
mam nadzieję że nic się nie pogniotło w locie :D

Nas jutro może nie być, bo do południa to ogarniać chawirkę będziemy jak to w sobotę tak bardziej gruntownie, a po południu jedziemy na spotkanko z Prezesem:) Ech już się doczekać nie mogę :)
 
Powróciłam!
Przepraszam za nieobecność ale po morzu i urlopie, trudno było mi wygospodarować chwile na kompa. W te upały w dzień jest tak gorąco u nas w domu, ze wszystko robię dopiero wieczorem.
Nie wiem co mi sie uda nadrobić, a co nie. Na razie to poznaję na nowo mój komp, którego nie miałam w rękach od 3 tygodni :-p
 
Witam!
Ja tylko na chwile.
Mnie od jutra tez nie będzie bo wyjeżdżamy do rodzinki na Podlasie pewnie we wtorek albo środę zawitam ponownie:) Ach boje sie tej jutrzejszej podroży z Oliwierkiem, wyjeżdżamy wieczorem to może prześpi podróż.
Przyjemności. Buziaczki!
 
reklama
Witam się, temat ogarnęłam, widzę, że wszyscy wakacjują, więc przyjemnego wypoczynki i dużo dobrych wspomnień :-)
 
Do góry